Neoprenowa torba na lunch Devil Smartsoft Rubber

Kod produktu: 31138
CENA: 109,00 zł
Produkt niedostępny
Skontaktuj się w celu
ustalenia terminu dostawy
info@galerialimonka.pl
tel. 515 516 530
Opis produktu

Neoprenowa torba na lunch Devil. Elegancki, prążkowany wzór w odcieniu różowym, przyozdabia elegancką torbę o typowym kształcie dla damskiej torebki. Zaprojektowana i wyprodukowana przez portugalską markę Smartlunch z przeznaczeniem do przenoszenia niewielkich posiłków, owoców, napojów.

Wykonana z neoprenu - materiału o właściwościach termoizolacyjnych, który sprawia, że utrzymasz świeżość przenoszonych w niej posiłków oraz ochronisz drugie śniadnie czy obiad przed temperaturą zewnętrzną i przegrzaniem czy wychłodzeniem.

Kształt nawiązujący do klasycznej, damskiej torebki sprawia, że może być używana zarówno przez młode jak i dojrzałe kobiety. Świetnie sprawdzi się podczas przenoszenia posiłku do pracy, szkoły czy w podróż.

Materiał, z którego została wykonana, jest łatwy w utrzymaniu w czystości - wystarczy przetrzeć ją wilgotną ściereczką. W dużej komorze zmieścisz zarówno drugie śniadanie, pojemnik na kanapki, owoce, czy butelkę napoju. Torebkę zamkniesz bezpiecznie za pomocą suwaka.

  • Wysokość: 26 cm
  • Szerokość: 31 cm
  • Głębokość: 11 cm
  • Materiał: neopren, guma

Kategorie, w których występuje produkt:

Zabieranie ze sobą do pracy czy szkoły, przygotowany w domu posiłek, to coraz częściej spotykana sytuacja. Jedzenie na mieście nie zawsze jest zdrowe i tanie. Przygotowując samodzielnie drugie śniadanie czy obiad, dbamy o zawartość, jakość i mamy kontrolę nad kosztami.

NEWSLETTER
@