Zabawne gadżety do kuchni MSC

Zabawne gadżety do kuchni marki MSC

Marka MSC International za cel postawiła sobie umilenie codziennego życia. Funkcję tę spełniają rozmaite zabawne gadżety kuchenne o ciekawym wyglądzie, z zabawnymi motywami.

MSC – zabawne gadżety do kuchni

Produkty stworzone przez tę firmę są kolorowe, radosne, wywołujące uśmiech; w kształcie owoców, zwierzątek, kurczaków. Nawet zwykłe noże do obierania w tym wydaniu są wesołe i w żywych barwach. Gadżety kuchenne MSC są znakomite na prezent albo dla dzieci. Nawet niejadek będzie zachęcony do spożycia posiłku, kiedy uprzednio zaangażuje się go w przygotowywanie dania, za pomocą kolorowych narzędzi i pojemników.

Akcesoria do jajek MSC – do przyrządzenia na wszystkie sposoby

Wiele produktów tej marki idealnie nadaje się do przyrządzenia i podania śniadania. MSC oferuje całą gamę akcesoriów do jajek. Z zabawnym minutnikiem ugotować je można dokładnie tak, jak się chce, potem pokroić do sałatki czy na kanapkę. W ofercie znajdują się też obręcze do smażenia jajek sadzonych, rozdzielacze żółtka i białka, łyżka do gotowania czy specjalny pojemnik pozwalający na gotowanie jaj w mikrofali. Nie brak też zabawnych kieliszków do jajek na miękko.

NEWSLETTER
@