Młynek żarnowy do kawy Hario Skerton Pro

Kod produktu: MMCS-2B
CENA: 279,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny
Opis produktu

Młynek żarnowy do kawy Skerton Pro to nowa wersja jednego z najpopularniejszych młynków Hario. Nowatorskie rozwiązanie w postaci mocniejszego trzpienia, który stabilizuje żarna to dokładniejszy proces mielenia kawy. Mielenie regulowane jest za pomocą pokrętła pod żarnem. Ułatwiono także sposób mocowania rączki - jest ona nakładana. Przykrywka hoppera jest wykonana z plastiku, a nie z gumy, jak ma to miejsce w pozostałych wersjach Skertona. Skerton Pro to świetny, żarnowy młynek ręczny, którego największymi zaletami są równe mielenie, regulacja stopnia przemiału, kompaktowy rozmiar i świetna jakość wykonania.

Stożkowe żarna ceramiczne zapewniają równe mielenie, nie wpływają na smak kawy i są odporne na zużycie. Regulacja stopnia mielenia jest bardzo łatwa - wystarczy odkręcić rączkę i wybrać stopień za pomocą pokrętła.

Dolny, szklany pojemnik posiada antypoślizgową opaskę z gumy, a dzięki przykrywce szczelnie zamkniesz w nim świeżo zmieloną kawę. Młynek rozbiera się w ciągu kilku sekund i czyści spłukując ciepłą wodą.

  • Materiał: szkło, guma, tworzywo sztuczne
  • Mechanizm ceramiczny
  • Wysokość: 23,1 cm
  • Szerokość: 17,2 cm
  • Głębokość: 9,3 cm

Kategorie, w których występuje produkt:

Hario - japoński producent szkła odpornego na wysokie temperatury. Od 1921 roku szklane akcesoria dla baristów Hario oparte są o tą samą filozofię: jakość i funkcjonalność, są piękne i użyteczne w jednakowej mierze.

NEWSLETTER
@