Młynek z korbką do kawy, regulacja mielenia Bologna Leopold Vienna

Kod produktu: LV143001
Dostępna ilość: 1 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 259,00 zł
ILOŚĆ: -+

Młynek z korbką do kawy, regulacja mielenia Bologna Leopold Vienna. Nie ma nic lepszego niż świeżo zmielona kawa, którą od razu zaparzasz w kawiarce. Dzięki temu młynkowi do kawy możesz mieć świeżo zmielone ziarna w krótkim czasie. Napełnij młynek żądaną ilością kawy i ustaw stopień zmielenia. Po prostu przekręć korbką i gotowe! Mielona kawa jest teraz gotowa do użycia w dowolny sposób, na przykład w French Press lub jako kawa filtrowana. Nie ma świeższej kawy!

Młynek z korbką wykonany jest ze stali nierdzewnej o matowym wykończeniu oraz grubego, szklanego pojemnika na zmieloną kawę. Młynek wyposażony w ceramiczny mechanizm mielący, który jest bardzo precyzyjny i mieli kawę na najdrobniejsze cząstki, dzięki czemu można uzyskać niepowtarzalne walory smakowe kawy espresso.

  • Wysokość: 21,5 cm
  • Szerokość: 8,5 cm
  • Głębokość: 13,9 cm
  • Waga: 567 g
  • Materiał: stal nierdzewna, szkło, mechanizm ceramiczny
Rozwiń
Produkty powiązane
Zobacz także

Opinie o Młynek z korbką do kawy, regulacja mielenia Bologna Leopold Vienna

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Marka stworzona w Wiedniu przez Leopolda Hubingera z założeniem wysokiej jakości, stalowych akcesoriów do kawy, herbaty i wina. Proste w formie, eleganckie dla szefów kuchni w luksusowej rezydencji. Bez zbędnych kolorów i fikuśnych form – tylko prostota i klasa niczym prostu z klubu dla dżentelmenów.

NEWSLETTER
@