Młynek ręczny do kawy Handground czarny

Kod produktu: 785339934768
Dostępna ilość: 20 szt.
Wysyłka do 2 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 419,00 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Młynek ręczny do kawy Handground to jeden z najbardziej wyczekiwanych kawowych produktów w ostatnim czasie. Ręczny młynek jest wyjątkowy zarówno pod względem swojej konstrukcji, jak i sposobu w jaki powstawał. Na jego projekt, kampanię i budżet, złożyły się działania tysięcy osób z całego świata.

Wygląd

To, co rzuca się w oczy przy pierwszym kontakcie to korbka zamontowana z boku. Takie umieszczenie korby oraz gumowa podstawa, zapewniają pewne i szybkie mielenie, gdy młynek zostanie ustawiony na płaskiej powierzchni. Duży, górny pojemnik na kawę, zmieści jej aż 100 gram. Pojemnik jest zamykany, dzięki czemu ziarna nie wypadają z niego podczas mielenia. Dolny, szklany pojemnik zapobiega elektryzowaniu się ziaren i ich osiadaniu na ściankach.

Górny pojemnik, jego zatyczka, oraz umieszczone pod nim pierścienie, zostały wykonane z tworzywa sztucznego. Rączka korby wykonana jest z metalu, a jej końcówka z drewna. Dolny pojemnik jest szklany, natomiast żarna młynka ceramiczne.

Użytkowanie

Sercem młynka Handground jest trwałe, ceramiczne żarno o średnicy 40mm. Regulacja grubości zmielenia kawy, odbywa się w łatwy i wygodny sposób, za pomocą pokrętła pod górnym pojemnikiej - bez potrzeby rozkręcania młynka jak to ma zazwyczaj miejsce w konkurencyjnych produktach.

Na pierścieniu umieszczone zostały oznaczenia cyfrową skalą od 1 - mielenie drobne, do 8 - mielenie grube. Grubość mielenia można ustawiać co pół stopnia, co daje łącznie 15 poziomów zmielenia. Takie rozwiązanie sprawia, że młynek sprawdzi się zarówno u fanów tradycyjnej kawiarki, jak i kawiarki French Press. Oś żarna posiada 3 punkty stabilizacji, co przekłada się na równiejsze mielenie.

  • Materiał: tworzywo sztuczne, metal, szkło, drewno, ceramika
  • Wysokość: 21 cm
  • Średnica: 10,4 cm
  • Ilość stopni regulacji: 15
419,00 zł
Wysyłka -
produkt niedostępny
499,00 zł
Wysyłka -
produkt niedostępny

Kategorie, w których występuje produkt:

Ręczne młynki do kawy Handground, które od początku do końca powstały przy współudziale społeczności kawowej z całego świata.

NEWSLETTER
@