Młynek do soli Zanzibar biały Peugeot u'Select - zestaw z solą

Kod produktu: PG-33859
Dostępna ilość: 2 kpl.
Wysyłka do 2 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 242,10 zł 269,00
Promocja obowiązuje do: 2019-03-26
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Młynek do soli Zanzibar biały Peugeot u'Select - zestaw z solą. Wymienne zbiorniki z wyjątkowymi solami to prawdziwa podróż do serca najrzadszych odmian soli. Do młynka można dokupić wiele wyjątkowych odmian przypraw wyselekcjonowanych przez markę Peugeot, każda z przypraw sprzedawana jest w specjalnym zbiorniczku pasującym do tego młynka. Zanzibar odkrywa bogactwo przypraw poprzez wybór najlepszych o wyjątkowych smakach oraz oryginalne rodzaje soli pochodzące z 5 kontynentów.

Koneserzy wiedzą, że rodzajów soli kuchennych jest wiele. Zanzibar to prawdziwa innowacja firmy Peugeot, zaprasza do spróbowania niezwykłych soli w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie doświadczyłeś. Młynek posiada wymienny zbiornik na przyprawy i opatentowany system u'Select do indywidualnej regulacji poziomu mielenia. Po prostu zmień zbiorniczek, aby zmienić przyprawę!

Pudełko zawiera 3 zbiorniki z różnymi rodzajami soli:

  1. różowa sól słona, bogata w żelazo - Rose des Andes z Boliwii;
  2. sól o intensywnym smaku z nutką jodku - Desert du Kalahari z Południowej Afryki;
  3. mieszanka do ryb o anyżkowym smaku z delikatnie kwaśnym posmakiem - Melange fraicheur.

Wszystkie sole wybrane zostały przez francuskiego mistrza przypraw Gérarda Vivesa. Zawiera również książkę ekskluzywnych przepisów i tacę prezentacyjną, dzięki czemu doznanie jest kompletne.

  • Materiał: ABS
  • Mechanizm: u'Select
  • Wysokość: 12 cm
  • Zestaw: młynek, tacka, trzy pojemniki z przyprawami, broszura z poradami i przepisami (w języku angielskim)

Peugeot to znane na całym świecie stalowe mechanizmy do mielenia przypraw, wykonane z najwyższą precyzją. Używane są w najlepszych restauracjach i przez najlepszych szefów kuchni.

NEWSLETTER
@