Młynek do soli Peugeot Paris Icone U'Select 30 cm, drewno orzech

Kod produktu: PG-35334
  opinie: 0
Dostępna ilość: 2 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 324,72 zł 369,00
Promocja obowiązuje do: 2020-02-29
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Młynek do soli Peugeot Paris Icone U'Select 30 cm, drewno orzech. Unikatowe wcielenie całej wiedzy marki Peugeot. Charakterystyczny kształt, dobre materiały i doskonała funkcjonalność w służbie użyteczności.

Peugeot powraca do projektu swojego charakterystycznego młynka Paris, stworzonego w 1987 roku, który stał się archetypowym młynkiem w ciągu ostatnich 30 lat. Młyn do soli Paris Icône z obudową, z orzecha jest ulepszoną wersją tego młynka. Jego współczesne linie kształtu z drewna orzechowego są wzmocnione błyszczącym kubkiem ze stali nierdzewnej. Ta wyjątkowa porkywa kryje w sobie łatwy system napełniania z lejkiem wbudowanym w korpus. Wyposażony w opatentowany system kontroli mielenia u'Select, służący do precyzyjnej regulacji wielkości ziarenek. Młynek do soli o wysokości 30 cm z dożywotnią gwarancją na mechanizm. Niezbędne narzędzie do kuchni lub na stół w jadalni, które można połączyć z odpowiednim młynkiem do pieprzu.

Mielenie odbywa się dwuetapowo, pierwszy etap to pękanie większych grudek, drugim właściwe mielenie, co zapewnia najlepszy smak i aromat.

Świeżo mielone przyprawy

Zastosowanie specjalnie zaprojektowanego mechanizmu mielącego jest niezwykle ważne w kuchni, ponieważ uwydatnia on aromaty i olejki eteryczne przypraw. Świeżo mielony pieprz oraz inne przyprawy mają więcej aromatu, który wpływa bezpośrednio na smak i jakość przygotowywanych potraw. Zaletą korzystania z młynków z mechanizmem U-Select jest kontrola nad grubością i chropowatością zmielonych przypraw i soli, i stosowanie ich w zależności od gustu czy konieczności.

Jak wybrać odpowiedni młynek do mielenia?

  1. mechanizm mielący - wybierz taki, który wytrzyma codzienne użytkowanie, dobrze wykonany i zaprojektowany do konkretnej przyprawy, ponieważ każda przyprawa ma inne właściwości fizyczne i wykorzystuje różne cechy konstrukcyjne. Peugeot produkuje siedem różnych, unikalnych mechanizmów, każdy do innej przyprawy: pieprzu, soli, ziół i przypraw, kawy, soli morskiej, papryki chilli i gałki muszkatołowej. Dla każdej przyprawy jest jeden i tylko jeden rodzaj mechanizmu, wykonany z najlepszych dostępnych materiałów. Wszystkie mechanizmy Peugeot produkowane są we Francji i mają dożywotnią gwarancję;
  2. konstrukcja i wygląd - tradycyjny czy nowoczesny, ręczny czy elektryczny; młynek do przypraw jest niezbędnym narzędziem kuchennym, musi być wygodny i jednocześnie pasować do wystroju Twojej kuchni;
  3. łatwość użytkowania - dobry młynek powinien mieć łatwą regulację, napełnianie i wygodnie leżeć w dłoni.

Historia marki Peugeot rozpoczęła się w XIX wieku. Jest synonimem znakomitych produktów we francuskiej kuchni. Poza szeroką ofertą profesjonalnych młynków do mielenia, w ostatnim okresie rozwija także innowacyjne i wysokiej jakości produkty winiarskie, barmańskie i sommelierskie.

  • Materiał: drewno orzechowe, stal nierdzewna
  • Mechanizm: stal nierdzewna U'Select
  • Wysokość: 30 cm
  • Nie można myć w zmywarce
  • Przecierać miękką, wilgotną ściereczką

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Peugeot to znane na całym świecie stalowe mechanizmy do mielenia przypraw, wykonane z najwyższą precyzją. Używane są w najlepszych restauracjach i przez najlepszych szefów kuchni.

NEWSLETTER
@