Młynek do papryczki chilli i suchych przypraw Voyage AdHoc

Kod produktu: A-MP206
CENA: 86,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny
Opis produktu

Kompaktowy, mini młynek do chilli i suchych przypraw Voyage renomowanej marki AdHoc. Dzięki przezroczystemu pojemnikowi możesz zobaczyć egzotyczny świat przypraw bezpośrednio przed sobą oraz poczuć ich smak w swoich ustach. Eleganckie połączenie akrylu i stali nierdzewnej z dbałością o każdy detal sprawia, że wzbudza radość wszystkich zmysłów.

Zastosowany mechanizm stalowy do rozdrabniania ziół i przypraw pozwala na precyzyjne, bezpośrednie ich dozowanie bezpośrednio z młnka. Stalowa tarcza wyposażona w laserowo nacinane ząbki przecina suszone zioła i przyprawy uwalniając pełnię aromatu. Eleganckie wieczko, nakładka zamykająca zapobiega wysypywaniu się zawartości na blat oraz utrzymuje aromat.

Młynek nadaje się do mielenia suszonych przypraw, gorczycy, chilli, kopru, kolendry czy sezamu. Do młynka dołączony jest woreczek oraz papryczki chili.

  • Wysokość: 7,5 cm
  • Średnica: 3,8 cm
  • Materiał: stal nierdzewna, akryl
  • Mechanizm: stalowy PreciseCut
  • Projekt: AdHoc Design Team

Niemiecka marka AdHoc zadbała o to, aby przekazać Ci najbardziej praktyczne i jednocześnie efektowne akcesoria kuchenne. AdHoc to klasyczna marka produkująca designerskie młynki do przypraw, które nie tylko ułatwią gotowanie. Dzięki nim będziesz czuć się jak prawdziwy profesjonalista!

NEWSLETTER
@