Młynek do kawy ręczny z pojemnikiem Hario Canister

Kod produktu: CMHN-4
CENA: 269,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny
Opis produktu

Młynek do kawy ręczny z pojemnikiem Hario Canister, który umożliwia przygotowanie bezpośrednio przed zaparzeniem. Wyposażony w ceramiczne żarna, które nie rozgrzewają się i nie przenoszą temperatury na mieloną kawę oraz nie powodują pękania ziaren tak jak w zwykłych żarnach, tylko delikatnie je mielą. Proces ten zapewnia bardziej jednolite zmielenie, które można łatwo wyregulować i za każdym mieleniem otrzymać taki sam przemiał.

Połączenie młynka ze szczelnym, szklanym pojemnikiem ułatwia przechowanie nadmiaru zmielonej kawy do następnego parzenia. Pomimo rustykalnego uroku i prostego wyglądu, zadziwia jako element technologii. Idealny dla pasjonatów kawy, którzy znajdują przyjemność w samodzielnym jej przygotowywaniu.

Wykonany z wysokiej jakości japońskiego szkła, metalu i drewna. Młynek posiada regulowane żarna ceramiczne, które mogą być dostosowane do metody zaparzania kawy. Dodatkowo u podstawy zamocowana jest guma, która zapewnia stabilność podczas mielenia. Szklany pojemnik zakończony jest zatrzaskiem, dzięki czemu tworzy próżnię  i zabezpiecza kawę przed utratą aromatu.

  • Materiał: szkło, metal, drewno, guma
  • Szerokość: 20,8 cm
  • Średnica: 10,5 cm
  • Wysokość: 21,5 cm
  • Pojemność: 120 g
  • Mechanizm: ceramiczny

Kategorie, w których występuje produkt:

Hario - japoński producent szkła odpornego na wysokie temperatury. Od 1921 roku szklane akcesoria dla baristów Hario oparte są o tą samą filozofię: jakość i funkcjonalność, są piękne i użyteczne w jednakowej mierze.

NEWSLETTER
@