Młynek do chilli, pieprzu lub soli Duospice Mini AdHoc

Kod produktu: A-MP291
CENA: 129,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny
Opis produktu

Podwójny młynek do chilli, pieprzu i soli Duospice Mini renomowanej firmy AdHoc. Dwustronny młynek do ziół i przypraw w wersji mini wyposażony w dwa różne systemy: PreciseCut® do ziół oraz ceramiczny CeraCut® z płynną regulacją grubości mielenia, do pieprzu lub soli. Dwa dokręcane przezroczyste zbiorniki pozwalają na kontrolę zawartości, nakładki zamykające zapobiegają wysypywaniu się przypraw oraz utrzymują aromat.

Młynek posiada specjalny mechanizm mielący PreciseCut, który został stworzony do optymalnego zmielenia suszonej papryczki. System rozdrabnia zioła i przyprawy, i pozwala na precyzyjne, bezpośrednie ich dozowanie. Stalowa tarcza wyposażona w laserowo nacinane ząbki przecina suszone zioła i przyprawy uwalniając pełnię aromatu.

  • Wysokość: 15 cm
  • Średnica: 3,8 cm
  • Materiał: stal nierdzewna, akryl
  • Projektant: Gabriele Kaltenbach

Niemiecka marka AdHoc zadbała o to, aby przekazać Ci najbardziej praktyczne i jednocześnie efektowne akcesoria kuchenne. AdHoc to klasyczna marka produkująca designerskie młynki do przypraw, które nie tylko ułatwią gotowanie. Dzięki nim będziesz czuć się jak prawdziwy profesjonalista!

NEWSLETTER
@