Miski i miarki kuchenne do produktów sypkich HPBA

Kod produktu: MIS001

Produkt został wycofany ze sprzedaży i przeniesiony do archiwum

Brak możliwości zamówienia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną oferta

Opis produktu

Miski i miarki kuchenne do produktów sypkich HPBA. Zwykle kuchnie w małych mieszkaniach mają ograniczoną przestrzeń. Konieczność usytuowania szafek o niewielkich gabarytach stwarza okazję do poszukiwania nietuzinkowych rozwiązań, aby pomieścić niezbędne naczynia.

Z myślą o takich wnętrzach, w odpowiedzi na potrzeby współczesnej kuchni, powstały miski i miarki kuchenne Nest. Zostały zaprojektowane tak, aby cały komplet można było włożyć jedną w drugą, a tym samym znacznie oszczędzić miejsce. Dzięki takiemu rozwiązaniu 9 sztuk miseczek i miarek zajmuje niewiele miejsca w porównaniu z tym, ile by zajęły oddzielnie. Ten system pozwala zgromadzić poszczególne elementy w jednym miejscu, co wyklucza ich wielokrotne poszukiwanie.

Miski i miarki kuchenne HPBA wykonane są z tworzywa sztucznego w szarej kolorystyce. Zaopatrzone są w wygodne, szerokie uchwyty. Dodatkowo antypoślizgowe podstawy misek zabezpieczają naczynia przed przesuwaniem. Sito wykonano ze stali nierdzewnej, co gwarantuje jego trwałość. Całość jest estetycznie wykonana, a wszystkie elementy można bezpiecznie myć w zmywarce.

Nie czekaj, aż ktoś pomaluje Twój świat - maluj go sam, ulubionymi kolorami

Zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego ludzie mający jakąś pasję są szczęśliwsi? Myślę, że pozwala ona oderwać się od rzeczywistości i zapomnieć o problemach. Jest również sposobem na kreatywne spędzenie wolnego czasu. Dla mnie takim motorem działań jest, oprócz sportu, gotowanie i pieczenie. Niesamowitą radość sprawia mi prezentowanie Ci nowych dań, jestem również szczęśliwa, gdy inne osoby dzielą się ze mną zdjęciami potraw przygotowanymi według moich przepisów! W mojej kuchni ostatnio króluje zestaw Nest HPBA, bez którego nie mogę się obejść. Ponieważ składa się z najbardziej potrzebnych naczyń, mam wszystko pod ręką. Nie zajmuje też wiele miejsca, a całość utrzymana jest w różnych tonach szarości, która pasuje do wystroju mojej kuchni.

Ania Lewandowska

W skład zestawu wchodzą:

  • 5 miarek o pojemności: 5 ml; 15 ml; 60 ml; 85 ml; 125 ml; 250 ml
  • mała miska z podziałką i dziobkiem: 0,5 Litra
  • sitko: 1,65 Litra
  • durszlak - cedzak: 3 Litry
  • duża miska: 4,5 Litra

Cechy:

  • Wymiary zewnętrzne po złożeniu: 32 x 27 x 14,5 cm
  • Materiał: tworzywo sztuczne wolne od BPA, silikon
  • Można myć w zmywarce
NEWSLETTER
@