Miseczka na przekąski Stockholm Aquatic Stelton 10 cm

Kod produktu: 450-10
Dostępna ilość: 0 szt.
Wysyłka do 14 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 203,00 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Mała miseczka na przekąski z serii Stockholm Aquatic duńskiej marki Stelton. Zaprojektowana przez duet szwedzkich projektantów: Bernadotte i Kylberg. Inspiracją do tej serii produktów była pełna paleta niebieskich niuansów odzwierciedlonych w Morzu Bałtyckim przez cały rok - fal morskich rozbijających się na pełnym, zimnym morzu. Misa Aquatic jest piękna sama w sobie jako dekoracja lub w połączeniu z innymi produktami z tej serii wazonami czy większymi misami. Wykonywane i zdobione ręcznie produkty, mogą mieć różnice w wyglądzie. Myć wyłącznie ręcznie miękką ściereczką z mydłem.

Nordic to minimalizm i artyzm, to sztuka inspirowana skandynawskim krajobrazem i stylem życia z podejściem - mniej znaczy więcej. Polecamy te produkty jako uzupełnienie wnętrz o nowoczesnym i prostym wyglądzie.

  • Materiał: aluminium, szkliwo
  • Średnica: 10 cm
  • Wysokość: 5,4 cm
  • Projekt: Bernadotte & Kylberg
  • Nie można myć w zmywarce

Kategorie, w których występuje produkt:

Duńska marka Stelton to praktyczne gadżety kuchenne, ale również efektowne dodatki dekoracyjne do jadalni. Świeczniki, dekoracyjne tace, wazony i kosze na owoce Stelton z pewnością staną się ciekawą dekoracją każdego wnętrza.

NEWSLETTER
@