Miseczka ceramiczna Naturally Cooling Ceramics Magisso

Kod produktu: 70612
  opinie: 0
Dostępna ilość: 13 szt.
Wysyłka do 2 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 99,00 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Marzysz o nowoczesnych, a zarazem praktycznych naczyniach? Bez trudu odnajdziesz takie w naszej ofercie. Przedstawiona miseczka ceramiczna fińskiej marki Magisso to niecodzienne połączenie najważniejszych cech o najwyższej jakości . Trwałe wykonanie zapewnia odporność na zniszczenia. Ciemny, matowy kolor to coś co zdecydowanie nada Ci poczucia jeszcze większego luksusu i stylu. Nie wahaj się i osobiście przekonaj się jak wiele zalet posiada jeszcze ta wyjątkowa, nowoczesna miseczka. Z pewnością nie będziesz żałować tego wyboru! Miseczka będzie doskonała do serwowania dipów, sosów, drobnych słodyczy, deserów czy przekąsek.

Naczynia z serii Naturally Cooling Ceramics wystarczy namoczyć w zimnej wodzie przez minutę, woda wyparowując będzie chłodziła swoją zawartość przez kolejne 2-4 godziny. Dolna część naczyń została pokryta glazurą, aby wyparowująca woda nie pomoczyła stołu ani obrusa. Dodatkowo na naczyniach można napisać lub narysować kredą coś stosownego do okazji, widomość lub życzenia.

  • Pojemność: 0,35 Litra
  • Materiał: ceramika
  • Można myć w zmywarce
  • Opakowanie prezentowe: 11 x 8,5 x 11cm
  • Projekt: Simon Stevens
  • Nagroda: GIA (Global Innovation Award) for the Best Collection Design of 2014


Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Magisso specjalizuje się w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań, które mają na celu ułatwić nam przygotowanie oraz podanie domowych posiłków. Każdy produkt Magisso ma w sobie coś niepowtarzalnego, rzadko spotykanego.

NEWSLETTER
@