Maszynka do makaronu Kitchen Craft czerwona

Kod produktu: WFPASTARED
CENA: 229,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny
Opis produktu

Maszynka do makaronu Kitchen Craft, dzięki której samodzielnie przygotujesz fettucini, lasagne, tagliatelle, a nawet ramen. Urządzenie daje możliwość wytworzenia 9 szerokości makaronu. Za pomocą bocznego pokrętła bez problemu można zmienić nastawy maszynki tak, aby wytworzyć żądany rodzaj makaronu. Nieduży rozmiar i wyjmowana rączka sprawiają, że przechowywany sprzęt nie zajmie dużo miejsca w kuchennej szafce. Maszynka wyposażona jest w gumowe nóżki, które zapobiegają ślizganiu się po blacie. Dodatkowo maszynka posiada specjalny zacisk, dzięki któremu należy przymocować ją do blatu.

Produkt opakowany jest w estetyczne pudełko, co sprawia, że może być idealnym prezentem nie tylko dla miłośników włoskiej kuchni.

  • Materiał: stal nierdzewna
  • Wymiary: 35 x 19 x 25 cm
  • Myć ręcznie

Kategorie, w których występuje produkt:

Kitchen Craft to marka, która w szczególny sposób pragnie zadbać o Ciebie i Twoją kuchnię. W ofercie tego producenta odnajdziesz wszelkie najważniejsze elementy kuchennego wyposażenia. Dzięki Kitchen Craft nie tylko zdobędziesz praktyczne przedmioty, które ułatwią Ci gotowanie i pieczenie.

NEWSLETTER
@