Mały wazon Stockholm Aquatic Stelton 18 cm

Kod produktu: 450-20
  opinie: 0
CENA: 405,00 zł
Produkt niedostępny
Skontaktuj się w celu
ustalenia terminu dostawy
info@galerialimonka.pl
tel. 515 516 530
Opis produktu

Mały wazon Stockholm Aquatic duńskiej marki Stelton. Wykonany ze szkliwionego aluminium. Został zaprojektowany przez duet szwedzkich projektantów: Bernadotte i Kylberg. Inspiracją do całej serii produktów Stockholm była paleta niebieskich niuansów odzwierciedlonych przez cały rok w Morzu Bałtyckim - fal morskich rozbijających się na pełnym, zimnym morzu. Wazon Aquatic jest piękny sam w sobie jako dekoracja lub wypełniony kwiatami. Najlepiej wygląda jednak w połączeniu z innymi produktami z tej serii: wazonami czy misami. Wykonywane i zdobione ręcznie produkty, mogą mieć różnice w wyglądzie. Myć wyłącznie ręcznie miękką ściereczką z mydłem.

Produkty z serii Nordic to minimalizm i artyzm, to sztuka inspirowana skandynawskim krajobrazem i stylem życia z podejściem - mniej znaczy więcej. Polecamy te produkty jako uzupełnienie wnętrz o nowoczesnym i prostym wyglądzie.

  • Materiał: aluminium, szkliwo
  • Średnica: 13,1 cm
  • Wysokość: 17,8 cm
  • Projekt: Bernadotte & Kylberg
  • Nie można myć w zmywarce

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Duńska marka Stelton to praktyczne gadżety kuchenne, ale również efektowne dodatki dekoracyjne do jadalni. Świeczniki, dekoracyjne tace, wazony i kosze na owoce Stelton z pewnością staną się ciekawą dekoracją każdego wnętrza.

NEWSLETTER
@