Mały kosz na stół w jadalni 1,5Litra simplehuman różowe złoto

Kod produktu: CW1644CB
  opinie: 1   czytaj opinie
CENA: 92,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Mały kosz na stół w jadalni, do którego wrzucisz zużyte torebki po herbacie czy inne drobne opakowania czy odpadki. Kosz został zaprojektowany i wyprodukowany przez amerykańską markę Simplehuman z myślą o użytkowaniu w gospodarstwach domowych - kuchniach, łazienkach, oraz w kawiarniach, pensjonatach czy małych hotelach.

Wyjątkowa kolorystyka oraz mały rozmiar sprawia, że znajdzie się dla niego miejsce na każdym stole. Doskonale wyważona, lekka pokrywa za każdym razem, jak huśtawka, wraca na miejsce. Pokrywę kosza można zdjąć szybko i bezproblemowo, co ułatwia opróżnianie. Wnętrze kosza to gładki plastik, który łatwo utrzymać w czystości.

  • Wysokość: 18,8 cm
  • Średnica: 12,7cm
  • Pojemność: 1,5 litra
  • Materiał: tworzywo sztuczne, stal nierdzewna

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Mały kosz na stół w jadalni 1,5Litra simplehuman różowe złoto

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  03-05-2017   Dagmara1

Kosz bardzo praktyczny, mimo, że to takie maleństwo. Nie mam jeszcze dużego doświadczenia w jego użytkowaniu ponieważ zakupiłam go dopiero dwa tygodnie temu. ale jakość materiałów pozwala mi go ocenić na 5


Kategorie, w których występuje produkt:

Dzięki simplehuman codzienne dbanie o czystość w domu może stać się o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze. Marka simplehuman zadba o to, aby w Twoim domu zawsze panował przyjemny porządek.

NEWSLETTER
@