Mała miseczka chłodząca dla kota Magisso Happy Pet Project

Kod produktu: 90108
Dostępna ilość: 13 szt.
Wysyłka do 2 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 113,00 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Mała miseczka chłodząca dla kota z serii Happy Pet Project fińskiej marki Magisso. Jeżeli chcesz, aby Twój czteronożny przyjaciel był szczęśliwy i zdrowy, odkryj wspaniałą kolekcję naczyń Magisso. Okrągłe miski do jedzenia dla czworonogów sprawiają, że zwierzęta te jedzą wokół wewnętrznego kształtu, a nie z całej jego powierzchni, przeszkadza im w tym specjalnie wyprofilowane dno, spowalniając ten proces. Zapobiega to, problemom z niestrawnością, faza żucia jest przedłużona co zwiększa produkcję śliny, która jest dobra dla zachowania higieny jamy ustnej. Wszystkie naczynia z tej serii, wykonane są w całości z bezpiecznej ceramiki spożywczej, która pozytywnie przeszła testy LFGB oraz FDA, dzięki czemu Twoi mali przyjaciele pozostaną w dobrych rękach. Naczynia są na tyle duże i wytrzymałe, że zwierzęta nie narobią nimi dużo bałaganu. Oczywiście można je myć w zmywarkach. Możesz je spersonalizować, używając do tego szkolnej kredy. Na zewnątrz ceramika pokryta jest materiałem w stylu szkolnej tablicy, co umożliwia napisanie na nich imienia zwierzęcia lub ich przyozdobienia, aby były zabawne i wyjątkowe.

Miskę należy przed użyciem namoczyć w zimnej wodzie przez minutę, woda wyparowując będzie chłodziła zawartość przez kolejne 2-4 godziny. Dolna część pojemnika została pokryta glazurą, aby wyparowująca woda nie pomoczyła podłogi.

  • Materiał: czarna terakota, biała ceramika- pozytywne wyniki testów LFGB i FDA
  • Średnica: 12 cm
  • Można myć w zmywarce

Kategorie, w których występuje produkt:

Magisso specjalizuje się w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań, które mają na celu ułatwić nam przygotowanie oraz podanie domowych posiłków. Każdy produkt Magisso ma w sobie coś niepowtarzalnego, rzadko spotykanego.

NEWSLETTER
@