Mała karafka porcelanowa New Norm Menu jasnoszara

Kod produktu: 2021110
CENA: 99,36 zł 108,00
Promocja obowiązuje do: 2019-02-17
produkt jest chwilowo niedostępny
Opis produktu

Mała karafka porcelanowa na wodę i soki New Norm Menu. Świetnie sprawdzi się podczas śniadań czy kolacji, do których serwujemy soki owocowe. Niewielka pojemność w sam raz dla dwóch osób.

Norm to seria zastawy stołowej charakteryzująca się skandynawską prostotą i estetyką, i wzbudza serca użytkowników na całym świecie. Bestsellerowa seria produktów duńskiej marki Menu o wyjątkowym, nordyckim charakterze. Każdy nowy produkt z tej serii testowany jest w wiodącej kopenhadzkiej restauracji Höst. Glazurowana porcelana wypalana jest dwukrotnie w temperaturze 1400oC dla zapewnienie jej maksymalnej wytrzymałości. Produkcja naczyń porcelanowych z serii New Norm, odbywa się w najnowocześniejszej fabryce w Europie, specjalizującej się w produktach dla restauracji oraz hoteli. Zapewnia to naszym produktom wyjątkową jakość i trwałość.

  • Materiał: porcelana
  • Pojemność: 350 ml
  • Średnica: 9 cm
  • Wysokość: 15,5 cm
  • Projekt: Norm Architects

Kategorie, w których występuje produkt:

Menu stworzyło piękną kolekcję wyposażenia jadalni i salonu. Znajdziesz tutaj piękne kubki termiczne, karafki w różnych stylach oraz młynki do przypraw. Pełno tutaj ciekawych rozwiązań, takich jak podstawki pod gorące naczynia, zdobione talerze, czy nowoczesne cooler’y do chłodzenia wina. 

NEWSLETTER
@