Lustro sensorowe 10x bezprzewodowe LED z pokrowcem SimpleHuman

Kod produktu: ST3004
Dostępna ilość: 9 szt.
Wysyłka do 2 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 665,00 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Turystyczne lustro łazienkowe 10x z podświetleniem LED, czujnikiem sensorowym oraz zasilaniem bezprzewodowym. Składane lusterko o niewielkich wymiarach, z którego możesz korzystać podczas podróży. Do lustra dołączony został pokrowiec zapewniający bezpieczeństwo i komfort. 10-krotne powiększenie sprawia, że widać w nim najdrobniejsze szczegóły.

Simplehuman to marka, która nie zna kompromisów w projektowanych produktach. Wszystkie projekty tej marki są na najwyższym światowym poziomie, zarówno pod względem wykonania, funkcjonalności jak i użytych materiałów. Simplehuman wyznacza trendy w akcesoriach dla domu. Lustro wyposażone jest w czujnik, który automatycznie uruchamia podświetlenie LED umieszczone w jego obudowie, gdy tylko zbliżysz do niego twarz. System tru-lux, symuluje naturalne światło słoneczne, zapewniając dwukrotnie większą jasność od innych tego typu luster na rynku. Światło rozpraszane jest równomiernie po całej otoczce lustra, za pomocą unikalnego układu mikroreflektorów, które zapobiegają utracie światła i powstawaniu nierówności oświetlenia.

Lustro można przechylać pod różnym kątem, a także regulować w pionie, dostosowując je w ten sposób do siebie.

Zasilanie lustra stanowi wewnętrzny akumulator, który należy ładować co około 4-5 tygodni (standardowe użytkowanie), za pomocą dołączonego kabla USB. Dzięki takiemu rozwiązaniu, lustro można dowolnie przemieszczać i korzystać z niego w dowolnym miejscu.

Diody LED – nie wymagają wymiany, ponieważ nie wypalają się i nie tracą swojej mocy nawet po wielu latach regularnego użytkowania.

Lustro pozwala widzieć zarówno całą twarz jak i szczegóły z 10-cio krotnym powiększeniem. Technologia zapewnia paniom perfekcyjny makijaż, a panom idealny efekt golenia.

  • Średnica lustra: 12cm
  • Wymiary rozłożonego lustra: 29,8 x 14,5 x 11,5cm
  • Wymiary po złożeniu: 26,5 x 14,5 x 3,5cm
  • Materiał: stal nierdzewna, szkło

Kategorie, w których występuje produkt:

Dzięki simplehuman codzienne dbanie o czystość w domu może stać się o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze. Marka simplehuman zadba o to, aby w Twoim domu zawsze panował przyjemny porządek.

NEWSLETTER
@