Lustro dwustronne, powiększające, stojące Burford Robert Welch

Kod produktu: BURBR3308V
CENA: 374,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Lustro dwustronne, powiększające, stojące Burford Robert Welch. Niezbędny pomocnik przy przy goleniu i porannym makijażu. Lustro jest dwustronne, z jednej strony powiększające 5:1, a z drugiej o rzeczywistym odbiciu. Wykonane jest z hartowanego szkła i najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10 z lustrzanym połyskiem.

Znakomite, stalowe akcesoria łazienkowe Burford, które w sposób dyskretny i elegancki uzupełnią Twoją łazienkę. Kolekcja Burford to charakterystyczne kształty akcesoriów oparte na kwadracie z zaokrąglonymi krawędziami. Dzięki ponadczasowym projekcie, produkty z tej serii doskonale pasują do łazienek w każdej stylistyce.

Dzięki użyciu wysokiej jakości stali nierdzewnej o polerowanej powierzchni, świetnie nadaje sie do łazienek, gdzie panuje często wilgoć, ponieważ stal nie koroduje i nie rdzewieje.

  • Wysokość: 34,7 cm
  • Szerokość: 18,2 cm
  • Powiększenie: 5:1
  • Materiał: stal nierdzewna 18/10, szkło hartowane

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Lustro dwustronne, powiększające, stojące Burford Robert Welch

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Robert Welch był jednym najbardziej znanych brytyjskich projektantów i jubilerów minionego wieku. Rodzinnej firmie, prowadzonej teraz przez jego spadkobierców, wciąż przyświeca jego przekonanie, że każdy zasługuje, by w codziennym życiu używać pięknych przedmiotów.

NEWSLETTER
@