Lunch box na sałatki GoEat HPBA and Joseph Joseph

Kod produktu: LBS001
Dostępna ilość: 27 szt.
Wysyłka do 2 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 95,00 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Jedzenie poza domem często sprawia nam problemy i powoduje, że ograniczamy się do gotowych przekąsek lub bezwartościowego jedzenia. Warto zwalczyć takie nawyki i rozpocząć zdrowy styl życia niezależnie od miejsca i pory. Pomoże Ci w tym nasz pojemnik na sałatki GoEat, który powstał wspólnie przez marki HPBA oraz Joseph Joseph. Jest to połączenie kilku elementów, które tworzą integralną, praktyczną i elegancką całość. Zestaw to trzy praktyczne pojemniki. Dwa większe o pojemności 0,7litra i 0,4litra, które idealnie sprawdzą się na sałatkę, kanapki, gotowe danie, czy inne przekąski. Dodatkiem jest trzeci mały pojemnik 20 ml idealny na sos lub ulubione przyprawy. Tak skomponowany zestaw można łatwo połączyć w jedną całość, dzięki czemu łatwiej go przenieść. Nasz lunch box to nie tylko wygoda pakowania jedzenia, ale również jego przygotowania w mikrofalówce lub przechowania w zamrażarce. Bez trudu umyjesz go w zmywarce. Zwróć uwagę, że nasz lunch box to nie tylko funkcjonalność, ale też nowoczesny styl. Ciekawy, designerski styl i napis Never Give Up to coś co musisz mieć!

Pożegnaj używki, odżywiaj się prawidłowo, trenuj regularnie, a korzystne zmiany przyjdą same. Przede wszystkim zaś wygrasz wtedy zdrowie i energię do życia.

Nie ważne czy owocowa czy warzywna czy z kawałkami mięsa. Sałatka jest zawsze dobrym pomysłem na drugie śniadanie czy lunch. Staraj się omijać jednak te gotowe. Dlaczego? Ponieważ własnoręcznie przygotowana sałatka to sprawdzone składniki i przyprawy. Warto zdrowo się odżywiać nie tylko dla dobrego samopoczucia, ale i urody.

We współpracy z marką Joseph Joseph przygotowałam dla Ciebie specjalną edycję lunch box'a na sałatki GoEat: tak jak ja możesz zabierać w nim posiłek do pracy, do szkoły, na wycieczkę i w podróż. Lunch box’y pozwalają cieszyć się domowym posiłkiem wtedy, gdy nie możesz go przygotować na miejscu. Korzystam z nich szczególnie w podróży – dania pozostają świeże i apetyczne nawet po kilku godzinach.

Zapewniam, że to idealny sposób na zdrowy i aktywny dzień!

Ania Lewandowska

ZALETY LUNCH BOXA:

  • wymiary: 15 x 15 x 9,5cm (rozłożony); 6,9 x 15cm (złożony)
  • zdrowy sposób na posiłek do pracy, szkoły, na wycieczkę
  • na sałatki, pieczone warzywa itp.
  • złożony z dwóch pojemników (pojemność: 0,7 Litra i 0,4 Litra), silikonowej pokrywki i nakładki mocującej całość, pojemnika na sos (pojemność: 20ml)
  • pokrywka z logo Joseph Joseph i HPBA
  • łatwe przechowywanie i przenoszenie: można włożyć jeden pojemnik w drugi
  • wykonany z polipropylenu wolnego od BPA oraz silikonu w kolorze stone
  • nadaje się do kuchenki mikrofalowej (bez pokrywki i nakładki), zamrażarki oraz zmywarki (odporny na temperatury od -20°C do +100°C)
  • motywacyjne hasło "Never Give Up" na opakowaniu

Kategorie, w których występuje produkt:

Healthy plan by ann to produkty zaprojektowane przez Annę Lewandowską, to wiele akcesoriów, które koniecznie powinny znaleźć się w Twoim posiadaniu.

NEWSLETTER
@