Lunch box na przekąski GoEat HPBA and Joseph Joseph

Kod produktu: LBP001
Dostępna ilość: 30 szt.
Wysyłka do 2 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 49,00 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Postaw na zdrową, smaczną dietę! Dzięki nam możesz zawsze mieć przy sobie smaczny, domowy posiłek lub ciekawą przekąskę! Lunch box na przekąski zaprojektowany wspólnie przez marki HPBA oraz Joseph Joseph to nowoczesne rozwiązanie, które zyskuje coraz większe grono zwolenników. Zestaw składa się z dwóch okrągłych pojemników o pojemnościach 0,1 litra i 0,24 litra oraz silikonowej pokrywki i nakładki, która utrzymuje wszystkie elementy razem. Lunch box to niezwykle praktyczne rozwiązanie, ponieważ pojemniki pozwolą Ci na przechowanie i przeniesienie ulubionych przekąsek, a jednocześnie nie zajmują wiele miejsca. Bez trudu schowasz je w torebce, plecaku czy schowku samochodu. Pojemniki możesz również wykorzystać w mikrofalówce oraz zamrażarce. Znajdą więc wiele zastosowań w Twojej kuchni. Zwróć również uwagę na tworzywo, z którego został stworzony zestaw. Lunch box jest lekki, odporny na zabrudzenia, pochłanianie zapachów oraz pęknięcia. Z łatwością możesz go umyć i użyć ponownie. Ciekawa jest również stylizacja pojemnika, która idealnie pasuje do każdego. Zarówno do dziecka, jak i dorosłego, niezależnie od płci.

Otwórz się na zmiany, pozwól sobie zmieniać się na lepsze, być zdrowszym, piękniejszym. Wszystko wokół Ci pokazuje jak to robić, a ja Ci kibicuję!

Zdrowa dieta powinna składać się ze wszystkich składników pokarmowych: trzeba je tylko umiejętnie łączyć. Jednocześnie powinna być urozmaicona tak, aby dana potrawa się szybko nie znudziła. Zachęcam do zdrowego i różnorodnego odżywiania się. Wypróbowałam taką dietę na sobie oraz swoich bliskich i wiem, że daje ona efekty.

Aby Ciebie zachęcić do zastępowania chrupek i słodyczy zdrowymi przekąskami, we współpracy z marką Joseph Joseph przygotowałam dla Ciebie specjalną edycję lunch box'a GoEat. Możesz w nim zabrać np. jogurt i pokrojone owoce albo pieczone warzywa, i dip. Kompaktowa budowa to coś, co na pewno docenisz – zmieści się do torby albo plecaka.

W mojej walizce lunch box GoEat ma już zarezerwowane miejsce, a w Twojej?

Ania Lewandowska

ZALETY LUNCH BOXA:

  • wymiary: 8,8 x 12,3cm (rozłożony); 9,4 x 8,3cm (złożony)
  • zdrowy sposób na posiłek do pracy, szkoły, na wycieczkę
  • na chipsy warzywne, słupki z marchewek, selerów itp. oraz owoce
  • złożony z dwóch pojemników (pojemność: 0,1 Litra i 0,24 Litra), silikonowej pokrywki i nakładki mocującej całość
  • pokrywka z logo Joseph Joseph i HPBA
  • łatwe przechowywanie i przenoszenie: można włożyć jeden pojemnik w drugi
  • wykonany z polipropylenu wolnego od BPA oraz silikonu w kolorze stone
  • nadaje się do kuchenki mikrofalowej (bez pokrywki i nakładki), zamrażarki oraz zmywarki (odporny na temperatury od -20°C do +100°C)
  • motywacyjne hasło "Never Give Up" na opakowaniu

Kategorie, w których występuje produkt:

Healthy plan by ann to produkty zaprojektowane przez Annę Lewandowską, to wiele akcesoriów, które koniecznie powinny znaleźć się w Twoim posiadaniu.

NEWSLETTER
@