Lunch box GoEat HPBA and Joseph Joseph

Kod produktu: LBL001
Dostępna ilość: 24 szt.
Wysyłka do 2 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 95,00 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Aktywne życie wymaga od nas nowoczesnych rozwiązań. Nie chcemy rezygnować z domowych, zdrowych posiłków – niestety mamy na nie coraz mniej czasu. Jeśli więc zawsze chcesz mieć przy sobie choć cząstkę klimatu domowego dania, wybierz Lunch box GoEat zaprojektowany wspólnie przez marki HPBA oraz Joseph Joseph. Przedstawiony lunch box to zestaw kilku elementów, który pozwala nam przechować i przenieść ulubiony posiłek. Pojemniki są bardzo praktyczne i efektowne. Jeden z pojemników ma pojemność 0,7 litra, drugi natomiast 0,5 litra, który został podzielony na dwie praktyczne komory. Dzięki temu rozwiązaniu możemy przechować kilka różnych posiłków, lub jeden składający się z kilku części. Pojemnik będzie więc idealny do pracy, szkoły, czy na podróż. Sprawdzi się w każdej sytuacji i bez trudu pomieści Twoje ulubione przysmaki. Nie będziesz już martwić się o jedzenie na mieście. Zawsze będziesz mieć przy sobie smaczny posiłek lub zdrową przekąskę. Nie rezygnuj z posiłków! Zadbaj o zdrowe danie dla siebie i swoich bliskich w każdym miejscu!

Moje dni często wyglądają tak jak ten: lot, jutro spotkanie, trening, treningi personalne – jem w samolocie i w samochodzie. Już mi się ustalił rytuał pakowania sprzętu sportowego, odpowiedniej odzieży i oczywiście – jedzenia!

Sytuacja z mojego życia jest z pewnością znana każdemu w mniejszym lub większym stopniu. Współcześni ludzie żyją szybko i, niestety, jedzą równie szybko. Od najmłodszych lat jem zdrowo i sama przygotowuję posiłki do pracy oraz w podróż.

Do tego samego zachęcam Ciebie, dlatego we współpracy z marką Joseph Joseph przygotowałam dla Ciebie specjalną edycję lunch box'a GoEat. Tak jak ja możesz zabierać ze sobą jaglankę, przekąski albo owoce. Własnoręcznie przygotowany posiłek wzmocni Twoją odporność i przyczyni się do uzyskania lub utrzymania pięknej sylwetki.

Co więc bierzesz jutro na lunch?

Ania Lewandowska

ZALETY LUNCH BOXA:

  • wymiary: 19 x 8,3cm (rozłożony); 13,6 x 5,9cm (złożony)
  • zdrowy sposób na posiłek do pracy, szkoły, na wycieczkę
  • na kasze, przekąski lub owoce
  • złożony z: pojemnika o pojemności 0,7 Litra, pojemnika z dwoma komorami 0,5 Litra, pokrywki silikonowej i nakładki mocującej całość
  • pokrywka z logo Joseph Joseph i HPBA
  • łatwe przechowywanie i przenoszenie: można włożyć jeden pojemnik w drugi
  • wykonany z polipropylenu wolnego od BPA oraz silikonu w kolorze stone
  • nadaje się do kuchenki mikrofalowej (bez pokrywki i nakładki), zamrażarki oraz zmywarki (odporny na temperatury od -20°C do +100°C)
  • motywacyjne hasło "Never Give Up" na opakowaniu

Kategorie, w których występuje produkt:

Healthy plan by ann to produkty zaprojektowane przez Annę Lewandowską, to wiele akcesoriów, które koniecznie powinny znaleźć się w Twoim posiadaniu.

NEWSLETTER
@