Lunch bag SmartSquare brązowy

Kod produktu: 70353
CENA: 139,00 zł
Produkt niedostępny
Skontaktuj się w celu
ustalenia terminu dostawy
info@galerialimonka.pl
tel. 515 516 530
Opis produktu

Brązowy lunch bag SmartSquare portugalskiej marki Smartlunch. Praktyczna torba na posiłek z wewnętrzną warstwą izolacyjną, dzięki której utrzymasz świeżość przenoszonych w niej posiłków oraz ochronisz drugie śniadnie czy obiad przed temperaturą zewnętrzną i przegrzaniem czy wychłodzeniem.

Uniwersalny wzór sprawia, że torba może być używana zarówno przez kobiety jak i mężczyzn czy nastolatki. Świetnie sprawdzi się podczas przenoszenia posiłku do pracy, szkoły czy w podróż. Długi, regulowany pasek umożliwia noszenie jej ramieniu.

Gruby, nylonowy materiał, z którego została wykonana, jest łatwy w utrzymaniu w czystości. W dużej komorze zmieścisz zarówno drugie śniadanie lub obiad, owoce, czy butelkę napoju. W bocznej kieszonce zmieścisz butelkę wody.

  • Wysokość: 30 cm
  • Szerokość: 22 cm
  • Materiał: nylon

Kategorie, w których występuje produkt:

Zabieranie ze sobą do pracy czy szkoły, przygotowany w domu posiłek, to coraz częściej spotykana sytuacja. Jedzenie na mieście nie zawsze jest zdrowe i tanie. Przygotowując samodzielnie drugie śniadanie czy obiad, dbamy o zawartość, jakość i mamy kontrolę nad kosztami.

NEWSLETTER
@