Akcesoria kuchenne Legnoart

Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Pokaż tylko:  
nowości · promocje
Cena
od do
Widok:  
 

Nożyk do grzybów Porcino Legnoart buk

219,00 zł
produkt na zamówienie

Wyposażenie kuchni marki Legnoart

Legnoart to firma założona w 1946 roku z siedzibą w Omegna, nad brzegiem pięknego jeziora Orta, w północno-zachodnich Włoszech. Obecnie jest reprezentowana w ponad 50 krajach na terenie całego Świata. Unikatowe akcesoria do kuchni LEGNOART powstają dzięki pracy znanego designera Enrico Albertini oraz jego zespołu doskonałych i znanych projektantów.

Legnoart to sztuka z drewna - wszystkie przedmioty wykonane są zgodnie z najwyższymi standardami jakości i rzemiosła z silnym naciskiem na innowacyjny design, dbałość o szczegóły oraz stosowanie ekologicznych materiałów. Wiele produktów tego włoskiego producenta uznawanych jest za obiekt pożądania w salonie, kuchni czy jadalni każdego nowoczesnego mieszkania czy domu,

Wszystkie akcesoria kuchenne Legnoart mają charakterystyczną osobowość i wyraźną tożsamość na rynku, są atrakcyjne dla tych, którzy cenią sobie wysoką jakość elementów stylu życia o niepowtarzalnym wzornictwie. Dodatkowo elegancji nadają piękne i dystyngowane opakowania. Ponieważ firma kontroluje pełny cykl produkcyjny, od koncepcji do produkcji i dystrybucji, może zapewnić sprawne funkcjonowanie i w pełni zarządzać kontrolą jakości na najwyższym możliwym poziomie.

Italian Design - wszystkie elementy w kolekcji odzwierciedlają charakterystyczny włoski styl i szyk gdzie widoczny jest silny nacisk na innowacyjny design, estetykę, funkcjonalność i trwałość.

LEGNOART – the art of living

NEWSLETTER
@