Akcesoria kuchenne Legnoart

Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Pokaż tylko:  
nowości · promocje
Cena
od do

Noże do serów Polo Legnoart 3 sztuki

259,00 zł
produkt na zamówienie

Taca Leaf Legnoart orzech mała

149,00 zł
produkt na zamówienie

Taca Leaf Legnoart orzech

209,00 zł
produkt na zamówienie

Wyposażenie kuchni marki Legnoart

Legnoart to firma założona w 1946 roku z siedzibą w Omegna, nad brzegiem pięknego jeziora Orta, w północno-zachodnich Włoszech. Obecnie jest reprezentowana w ponad 50 krajach na terenie całego Świata. Unikatowe akcesoria do kuchni LEGNOART powstają dzięki pracy znanego designera Enrico Albertini oraz jego zespołu doskonałych i znanych projektantów.

Legnoart to sztuka z drewna - wszystkie przedmioty wykonane są zgodnie z najwyższymi standardami jakości i rzemiosła z silnym naciskiem na innowacyjny design, dbałość o szczegóły oraz stosowanie ekologicznych materiałów. Wiele produktów tego włoskiego producenta uznawanych jest za obiekt pożądania w salonie, kuchni czy jadalni każdego nowoczesnego mieszkania czy domu,

Wszystkie akcesoria kuchenne Legnoart mają charakterystyczną osobowość i wyraźną tożsamość na rynku, są atrakcyjne dla tych, którzy cenią sobie wysoką jakość elementów stylu życia o niepowtarzalnym wzornictwie. Dodatkowo elegancji nadają piękne i dystyngowane opakowania. Ponieważ firma kontroluje pełny cykl produkcyjny, od koncepcji do produkcji i dystrybucji, może zapewnić sprawne funkcjonowanie i w pełni zarządzać kontrolą jakości na najwyższym możliwym poziomie.

Italian Design - wszystkie elementy w kolekcji odzwierciedlają charakterystyczny włoski styl i szyk gdzie widoczny jest silny nacisk na innowacyjny design, estetykę, funkcjonalność i trwałość.

LEGNOART – the art of living

NEWSLETTER
@