Lampa wisząca z filcu Sine Vita Copenhagen

Kod produktu: 02084
Dostępna ilość: 0 szt.
Wysyłka do 14 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 549,00 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Lampa wisząca Sine marki Vita Copenhagen wykonana z filcu. Niech Twój umysł i wzrok wędruje w rytmie Sine, która kusi i angażuje dodatkowe zmysły. Harmonijnie organiczny wzór, kontrastuje z symetrią i asymetrią, biały i szary kolor użytego filcu, to jak wzloty i upadki, tworzące zadziwiająco inny wygląd w zależności od kąta, pod którym na niego patrzymy. Gładka warstwa szarego filcu i miękki dyfuzor z białego filcu, przekazują światło, tworząc przytulną atmosferę, kojarzącą się z nordyckim stylem i filozofią. Lampa Sine ma ukryty zamek błyskawiczny, z pomocą którego szybko wyczarujesz przestrzenną formę lampy składającą się z dwóch płaskich elementów.

Zawieszenie lampy oraz żarówka nie są sprzedawane razem w zestawie. Zalecamy użycie zawieszenia z oplotem dostępnego w naszym sklepie: kolor biały, kolor czarny. Możesz także użyć własnego zawieszenia pod warunkiem, że ma średnicę 4cm i zdejmowany lub odkręcany pierścień do mocowania lampy.

  • Materiał: filc (górna i dolna widoczna część), tworzywo sztuczne (konstrukcja wewnętrzna)
  • Średnica: 57cm
  • Wysokość: 18cm
  • Źródło światła: żarówka E27 max 60W, odpowiednik żarówki energooszczędnej lub LED15W – niedołączone do zestawu
  • Projekt: Miklos Leits

 

Kategorie, w których występuje produkt:

Vita Copenhagen tworzy niedrogie oświetlenie w skandynawskim stylu opakowane w płaskie, eleganckie pudełka. Dzięki temu, że lampy wiszące Vita są do samodzielnego montażu, oszczędzamy czas i pieniądze zwykle poświęcane na złożenie i transport w dużych opakowaniach. Oszczędności uzyskane w ten sposób pozwalają na poświęcenie więcej czasu na projektowanie, wysokiej jakości najlepsze materiały i ochronę naszej planety – wszystko w bardzo przystępnych cenach.

NEWSLETTER
@