Lampa wisząca z filcu Sine UMAGE

Kod produktu: 02084
Dostępna ilość: 0 szt.
Wysyłka do 14 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 549,00 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Lampa wisząca Sine marki UMAGE wykonana z filcu. Niech Twój umysł i wzrok wędruje w rytmie Sine, która kusi i angażuje dodatkowe zmysły. Harmonijnie organiczny wzór, kontrastuje z symetrią i asymetrią, biały i szary kolor użytego filcu, to jak wzloty i upadki, tworzące zadziwiająco inny wygląd w zależności od kąta, pod którym na niego patrzymy. Gładka warstwa szarego filcu i miękki dyfuzor z białego filcu, przekazują światło, tworząc przytulną atmosferę, kojarzącą się z nordyckim stylem i filozofią. Lampa Sine ma ukryty zamek błyskawiczny, z pomocą którego szybko wyczarujesz przestrzenną formę lampy składającą się z dwóch płaskich elementów.

Zawieszenie lampy oraz żarówka nie są sprzedawane razem w zestawie. Zalecamy użycie zawieszenia z oplotem dostępnego w naszym sklepie: kolor biały, kolor czarny. Możesz także użyć własnego zawieszenia pod warunkiem, że ma średnicę 4cm i zdejmowany lub odkręcany pierścień do mocowania lampy.

  • Materiał: filc (górna i dolna widoczna część), tworzywo sztuczne (konstrukcja wewnętrzna)
  • Średnica: 57 cm
  • Wysokość: 18 cm
  • Źródło światła: żarówka E27 max 60W, odpowiednik żarówki energooszczędnej lub LED15W – niedołączone do zestawu
  • Projekt: Miklos Leits

Kategorie, w których występuje produkt:

UMAGE to nowa nazwa marki Vita Copenhagen obowiązująca od połowy 2018 roku. Marka tworzy oświetlenie w skandynawskim stylu dostarczane w eleganckich pudełkach. Wiele modeli lamp UMAGE jest do samodzielnego montażu, dzięki czemu oszczędzasz czas i pieniądze, które zwykle poświęcane są na złożenie i transport w dużych opakowaniach. Oszczędności uzyskane w ten sposób pozwalają na poświęcenie więcej czasu na projektowanie, najlepsze materiały i ochronę naszej planety – wszystko w bardzo przystępnych cenach.

NEWSLETTER
@