Lampa wisząca Tied Pendant Menu czarna

Kod produktu: 1380129
  opinie: 0
Dostępna ilość: 12 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 315,00 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Praktyczna i elegancka, czarna lampa ceramiczna Tied Pendant marki Menu. Idealna do umieszczenia nad ulubionym fotelem lub łóżkiem. Ceramiczna oprawa żarówki, która będzie zwisała z sufitu na przewodzie elektrycznym w tekstylnym oplocie. Prosty, innowacyjny projekt, w który mieszanka materiałów - ceramika i tekstylia - wygląda wspaniale. Długi przewód zasilający zakończony wtyczką, którą można włożyć do gniazdka elektrycznego.

Zaprojektowana przez studio projektowe WRK-SHP z siedzibą w Los Angeles. Duet projektantów zajmuje się zarówno drobnymi objektami jak i dużymi budynkami oraz wszystkim tym co pomiędzy. Projektują także odzież z wykorzystaniem tekstyliów z Japonii jak i meble czy produkty do domu, produkowane w USA.

Dostępna jest w kilku kolorach.

  • Średnica: 5 cm
  • Wysokość: 13 cm
  • Długość przewodu: 300 cm
  • Mocowanie żarówki: E27 (moc maksymalna 60W) - brak w zestawie
  • Materiał: ceramika, przewód w oplocie tekstylnym
  • Projekt: WRK-SHP

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Menu stworzyło piękną kolekcję wyposażenia jadalni i salonu. Znajdziesz tutaj piękne kubki termiczne, karafki w różnych stylach oraz młynki do przypraw. Pełno tutaj ciekawych rozwiązań, takich jak podstawki pod gorące naczynia, zdobione talerze, czy nowoczesne cooler’y do chłodzenia wina. 

NEWSLETTER
@