Lampa wisząca Clava Vita Copenhagen chromowana

Kod produktu: 02110
Dostępna ilość: 3 szt.
Wysyłka do 2 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 419,00 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Metalowa lampa wisząca Clava marki Vita Copenhagen do samodzielnego złożenia. Jej kształt nawiązuje do tykwy, dzięki czemu daje punktowe, dolne światło plus efektownie rozproszone poprzez szereg małych otworów - boczne.

Clava doskonale sprawdzi się nad stołem w jadalni, w przedpokoju, sypialni i każdym innym miejscu, gdzie nie chcesz być oślepiony przez żarówkę, a potrzebujesz dużo światła pod lampą. Montaż lampy nie wymaga zastosowania kleju.

Zawieszenie lampy oraz żarówka nie są sprzedawane razem w zestawie. Zalecamy użycie zawieszenia z oplotem dostępnego w naszym sklepie: kolor biały, kolor czarny. Możesz także użyć własnego zawieszenia pod warunkiem, że ma średnicę 4cm i zdejmowany lub odkręcany pierścień do mocowania lampy.

  • Materiał: metal - powierzchnia chromowana
  • Wnętrze białe
  • Średnica: 21,5 cm
  • Wysokość: 33 cm
  • Źródło światła: żarówka LED E27 max 15W lub odpowiednik żarówki energooszczędnej – niedołączone do zestawu
  • Projekt: William Ravn & Søren Christensen

Vita Copenhagen tworzy niedrogie oświetlenie w skandynawskim stylu opakowane w płaskie, eleganckie pudełka. Dzięki temu, że lampy wiszące Vita są do samodzielnego montażu, oszczędzamy czas i pieniądze zwykle poświęcane na złożenie i transport w dużych opakowaniach. Oszczędności uzyskane w ten sposób pozwalają na poświęcenie więcej czasu na projektowanie, wysokiej jakości najlepsze materiały i ochronę naszej planety – wszystko w bardzo przystępnych cenach.

NEWSLETTER
@