Kubki termiczne z zaparzaczem

Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Pokaż tylko:  
nowości · promocje
Cena
od do

Kubki termiczne zadomowiły się na dobre w naszej codzienności. Wynalezione po to, by służyły na biwakach, plenerach, podczas pracy na świeżym powietrzu w chłodzie, dzisiaj używane są praktycznie wszędzie.

Niezastąpione kubki termiczne

Kubek termiczny w dłoni umilić potrafi drogę do pracy, czy to w samochodzie, czy tramwaju. Postawiony na biurku pozwala zrobić zapas gorącego napoju, abyśmy nie musieli robić nowej porcji, kiedy w roztargnieniu pozwolimy herbacie ostygnąć. Designerski wygląd kubków termicznych z sitkiem sprawia, że są one idealnym przedmiotem codziennego użytku, sprawiającym radość samym swoim widokiem.

Kubki termiczne z zaparzaczem do herbaty – dla miłośników intensywnego naparu

Każdy wie, że świeżo zaparzona, we właściwej temperaturze, nie za krótko, ani nie za długo, herbata smakować będzie lepiej niż ta przyrządzona niedbale. Nie zawsze jednak mamy pod ręką podgrzewany czajniczek, zaparzacze i sitka. Wtedy rozwiązaniem są kubki termiczne z zaparzaczem do herbaty. Zaprojektowane zostały starannie, aby zaspokoić gusta miłośników szlachetnego naparu. Umieszczony w środku zaparzacz oddziela liście herbaty i pozwala wydobyć pełnię jej smaku. Kubek termiczny z zaparzaczem jest idealny do herbat czarnych, zielonych i białych.

NEWSLETTER
@