Kubki termiczne i butelki na gorące napoje

Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Pokaż tylko:  
nowości · promocje
Cena
od do

Kubki i pojemniki termiczne to świetne ułatwienie w wielu sytuacjach. Sprawdzą się wtedy, kiedy jesteśmy daleko od domu, ale także, kiedy zrobienie napoju zabiera cenny czas i przerywa właśnie wykonywanie zadania – wtedy możemy przygotować go więcej, na zapas.

Kubki termiczne nie tylko na gorące napoje

Kubki termiczne, jak i inne naczynia tego rodzaju, najczęściej chyba wykorzystuje się do gorących napojów, takich jak kawa i herbata . Podczas wyprawy za miasto, majsterkowania pod domem, pracy w chłodnym otoczeniu albo w drodze pozwalają napić się idealnej, gorącej kawy lub herbaty. Warto jednak pamiętać, że każdy z izolujących temperaturę pojemników będzie równie dobry do napojów zimnych. Przydatne będą więc także w najbardziej upalne dni, kiedy przyjemnie jest napić się wody z lodem i cytryną albo ulubionego napoju o temperaturze prosto z lodówki.

Butelki termiczne, naczynia za miasto i na trening

Dawniej na piknik i biwak obowiązkowo zabierano ze sobą termosy. Dzisiaj wybrać można także butelki termiczne, doskonałe zarówno do gorących, jak i zimnych napojów. Są one poręczne, wygodne, a przede wszystkim doskonale utrzymują temperaturę. W naszym sklepie dostępne są także turystyczne manierki oraz butelki na wodę idealnie dla uprawiających różnego typu sporty.

NEWSLETTER
@