Kubek z otwieraczem do butelek Stanley Classic 0,47L granatowy

Kod produktu: ST-10-01704-007
Dostępna ilość: 6 szt.
Wysyłka do 2 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 139,90 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Stalowy kubek z otwieraczem do butelek marki Stanley z serii Classic o podwójnych, izolowanych próżniowo stalowych ściankach, zapewnia długie utrzymanie temperatury. Do kubka Przymocowany po pokrywki, zawsze będzie pod ręką. Wykonany ze stali nierdzewnej kubek, z pokrywką z tworzywa sztucznego, zapobiegającą rozchlapywaniu zawartości, a wygodny ustnik zapewnia komfort użytkowania. Kubek przystosowany jest do mycia w zmywarce. Zewnętrze ścianki kubka nie stają się wilgotne, nawet jeśli wewnątrz znajduje się bardzo zimny napój, oraz nie nagrzewają się zbytnio pod wpływem gorącego płynu. Dzięki podwójnym ściankom sprawia, że napój dłużej utrzymuje swoją temperaturę.
Pokrywka kubka nie zakrywa jego powierzchni w całości.

Firma Stanley wynalazła w 1913 roku termos ze stalowym wkładem i od tej pory dzierży palmę pierwszeństwa jeżeli chodzi o jakość ich wykonania. Produkty marki Stanley brały udział w wojnach, latały w kosmos, towarzyszyły podczas penetrowania dna oceanów i były zabierane na wyprawy na biegun. Przez prawie 100 lat istnienia przyzwyczaiły swoich użytkowników do pewności, jaką dają. Idalane do zastosowania podczas wypraw w wysokie góry. Najczęściej wybierane przez myśliwych, wędkarzy, podróżników.

  • Pojemność: 0,47 Litra
  • Materiał: stal nierdzewna, tworzywo sztuczne
  • Wysokość: 16,5cm
  • Średnica u podstawy: 6,8cm
  • Średnica u góry: 9,8cm

Kategorie, w których występuje produkt:

Specjalizacją firmy Stanley są profesjonalne, wytrzymałe na najtrudniejsze warunki termosy stalowe o doskonałych parametrach cieplnych. Firma Stanley wynalazła w 1913 roku termos ze stalowym wkładem i od tej pory dzierży palmę pierwszeństwa jeżeli chodzi o jakość ich wykonania.

NEWSLETTER
@