Kubek termiczny z uchwytem stalowy Stanley Classic 0,47L

Kod produktu: ST-10-01693-003
Dostępna ilość: 21 szt.
Wysyłka do 2 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 125,91 zł 139,90
Promocja obowiązuje do: 2018-10-24
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Solidny, stalowy kubek termiczny z uchwytem marki Stanley z serii Classic o podwójnych, izolowanych próżniowo stalowych ściankach, zapewnia długie utrzymanie temperatury. Wykonany ze stali nierdzewnej, z pokrywką z tworzywa sztucznego, zapobiegającą rozchlapywaniu zawartości, a wygodny ustnik zapewnia komfort użytkowania. Szeroka, stabilna podstawa oraz duży, wygodny uchwyt pozwolą bezpiecznie cieszyć się ciepłem i smakiem przygotowanej wcześniej kawy czy herbaty. Metalowe kółeczko znajdujące się u góry uchwytu pozwala przymocować kubek np. do plecaka. Kubek przystosowany jest do mycia w zmywarce. Dzięki podwójnym ściankom sprawia, że napój dłużej utrzymuje swoją temperaturę:

  • ciepły do 2,5 godziny
  • chłodny do 4,5 godziny
  • mrożony do 20 godzin

Firma Stanley wynalazła w 1913 roku termos ze stalowym wkładem i od tej pory dzierży palmę pierwszeństwa jeżeli chodzi o jakość ich wykonania. Produkty marki Stanley brały udział w wojnach, latały w kosmos, towarzyszyły podczas penetrowania dna oceanów i były zabierane na wyprawy na biegun. Przez prawie 100 lat istnienia przyzwyczaiły swoich użytkowników do pewności, jaką dają. Idelane do zastosowania podczas wypraw w wysokie góry. Najczęściej wybierane przez myśliwych, wędkarzy, podróżników.

  • Pojemność: 0,47 Litra
  • Materiał: stal nierdzewna, tworzywo sztuczne

Kategorie, w których występuje produkt:

Specjalizacją firmy Stanley są profesjonalne, wytrzymałe na najtrudniejsze warunki termosy stalowe o doskonałych parametrach cieplnych. Firma Stanley wynalazła w 1913 roku termos ze stalowym wkładem i od tej pory dzierży palmę pierwszeństwa jeżeli chodzi o jakość ich wykonania.

NEWSLETTER
@