Kubek termiczny z kafeterią tłokową Stanley Classic zielony, 0,47 Litra

Kod produktu: ST-10-01855-003
Dostępna ilość: 4 szt.
Wysyłka do 2 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 209,90 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Kubek termiczny z kafeterią tłokową Stanley Classic. Izolacja próżniowa zapewnia długie utrzymanie temperatury zarówno kawy czy herbaty jak i zimnych napojów. Wykonany ze stali nierdzewnej ze szczelną pokrywką, która ma wbudowany klips, za który można zaczepić naczynie np. do plecaka. Wyjmowana kafeteria tłokowa, ułatwi Ci przygotowanie doskonałej kawy w każdych warunkach.

Firma Stanley wynalazła w 1913 roku termos ze stalowym wkładem i od tej pory dzierży palmę pierwszeństwa jeżeli chodzi o jakość ich wykonania. Produkty marki Stanley brały udział w wojnach, latały w kosmos, towarzyszyły podczas penetrowania dna oceanów i były zabierane na wyprawy na biegun. Przez prawie 100 lat istnienia przyzwyczaiły swoich użytkowników do pewności, jaką dają. Idelane do zastosowania podczas wypraw w wysokie góry. Najczęściej wybierane przez myśliwych, wędkarzy, podróżników.

  • Pojemność: 0,473 Litra
  • Materiał: stal nierdzewna 18/8, tworzywo sztuczne
  • Można myć w zmywarce

Specjalizacją firmy Stanley są profesjonalne, wytrzymałe na najtrudniejsze warunki termosy stalowe o doskonałych parametrach cieplnych. Firma Stanley wynalazła w 1913 roku termos ze stalowym wkładem i od tej pory dzierży palmę pierwszeństwa jeżeli chodzi o jakość ich wykonania.

NEWSLETTER
@