Kosz na śmieci z czujnikiem ruchu i głosu Sensor Recycler 58L simplehuman

Kod produktu: ST2015
CENA: 1 464,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Kosz na śmieci z czujnikiem ruchu i głosu Sensor Recycler 58L simplehuman. Aby go otworzyć powiedz - open bin lub przesuń dłonią nad czujnikiem ruchu w pokrywie. Wyjątkowa technologia, dzięki której uwolnisz dłonie od kontaktu z powierzchnią kosza i kiedy masz zajęte ręce.

W koszu zastosowano innowacyjną technologię motion sensor, za pomocą której zamykanie oraz otwieranie jest niezwykle łatwe i higieniczne. Zastosowany super precyzyjny czujnik, rozumie ruch ręki, dzięki czemu pokrywa kosza nie otwiera się przypadkowo. Przy częstszym używaniu pokrywy, kosz pozostawia ją otwartą na 30 sekund nawet, jeżeli się od niej oddalimy. Dzięki zastosowaniu przekładni obiegowej klapa otwiera się cicho (52db), delikatnie i bez szarpnięć.

Kosz ma wydzielone dwie komory (jedna z wyjmowanym wiaderkiem), dzięki czemy posłuży do segreggacji śmieci w gospodarstwie domowym. Widerko ma pojemność 24 litry, druga część kosza - 34 litry.

Amerykańscy projektanci wyposażyli pojemnik w innowacyjną, niewidoczną na pierwszy rzut oka tylną kieszeń do przechowywania zapasu worków na śmieci. Dzięki niej worki są zawsze pod ręką. Szybka i prosta wymiana worków - solidna i ciężka nakładka ze stali nierdzewnej unosi się, ułatwiając założenie worka na obręcz kosza, a następnie opada, utrzymując worek mocno w tym samym miejscu i jednocześnie ukrywając jego krawędź.

Płaska, tylna ścianka kosza sprawia, że można ustawić go pod ścianą lub wzdłuż mebli kuchennych - oszczędność miejsca. Stalowy kosz, pokryty jest bezbarwną warstwą nano-silver, która zapobiega rozwojowi zarazków, jak i chroni przed niechcianymi plamami z odcisków palców.

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Kosz na śmieci z czujnikiem ruchu i głosu Sensor Recycler 58L simplehuman

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Dzięki simplehuman codzienne dbanie o czystość w domu może stać się o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze. Marka simplehuman zadba o to, aby w Twoim domu zawsze panował przyjemny porządek.

NEWSLETTER
@