Kosmetyczka-saszetka neoprenowa VW T1 Bus Peace surfing, zielona

Kod produktu: BR-BUNE43
CENA: 129,90 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Kosmetyczka -saszetka neoprenowa w kształcie kultowego busa VW T1. Kolorowy nadruk, tęcza i napisy Pace zwrócą na nią uwagę. Przechowasz w niej kosmetyki, drugie śniadanie, narzędzia, wszystkie te rzeczy spokojnie można w niej przenosić. Poza tym jest także świetnym izolatorem, w którym przechowasz zimne lub ciepłe napoje.

Dzięki wielu praktycznym detalom, takim jak wewnętrzne siatkowe kieszenie, rączka do przenoszenia w kształcie deski surfingowej, haczyk do swobodnego powieszenia, izolujący neopren, czy duży suwak. Saszetka ta bardzo dobrze sprawdzi się w rękach sportowców, podróżników, rodziców i dzieci.

  • Materiał: neopren
  • Wymiary: 30 x 14 x 12 cm
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Kosmetyczka-saszetka neoprenowa VW T1 Bus Peace surfing, zielona

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Volkswagen Classic Collection to wyjątkowe gadżety niemieckiej marki Brisa Entertainment GmbH związane z kultowym busem VW T1 i słynnym Garbusem, samochodami pasjonującymi wielu fanów na całym świecie.

Legendarny Ogórek VW to symbol oryginalności, wolności i niezależności, który nadal fascynuje. VW Beetle jest symbolem ducha dawnych czasów zachwycającym swym niepospolitym stylem. Gadżety VW T1 i VW Beetle z pewnością wyróżnią Cię wśród innych osób swoją elegancją i renomą kojarzoną z marką Volkswagen. Produkty Volkswagen Collection to wysoka jakość, styl i prestiż.

NEWSLETTER
@