Klasyczny młynek do kawy ręczny Hario Standard

Kod produktu: MCS-1
Dostępna ilość: 20 szt.
Wysyłka do 2 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 199,00 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Klasyczny młynek do mielenia kawy ręcznie Hario Standard. Umożliwi Ci przygotowanie świeżej, aromatycznej kawy bezpośrednio przed zaparzeniem. Wyposażony w ceramiczne żarna, które nie rozgrzewają się i nie przenoszą temperatury na mieloną kawę oraz nie powodują pękania ziaren tak jak w zwykłych żarnach, tylko delikatnie je mielą. Proces ten zapewnia bardziej jednolite zmielenie, które można łatwo wyregulować i za każdym mieleniem otrzymać taki sam przemiał.

Ceramiczne żarna nie wpływają na smak kawy i nigdy nie rdzewieją. Dodatkowo zapobiegają utlenianiu się ziaren, ponieważ nie dochodzi do wytwarzania ciepła podczas tarcia pomiędzy ostrzem a kawą. Zapewniają także długą trwałość i spójność mielenia.

Drewniany młynek do kawy o eleganckim wyglądzie, który jest bardzo wygodny w użyciu - zmielona kawa wpada bezpośrednio do wysuwanej szufladki.

  • Materiał: drewno, stal
  • Żarna: ceramiczne
  • Wymiary: 14,8 x 9,8 x 21 cm

Kategorie, w których występuje produkt:

Hario - japoński producent szkła odpornego na wysokie temperatury. Od 1921 roku szklane akcesoria dla baristów Hario oparte są o tą samą filozofię: jakość i funkcjonalność, są piękne i użyteczne w jednakowej mierze.

NEWSLETTER
@