Kieliszki do wina Syrah Wine Classics Zwiesel 1872 - 2 sztuki

Kod produktu: SH-1366-133-2
CENA: 338,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Kieliszki do wina Syrah Wine Classics Zwiesel 1872 - 2 sztuki. Wysoki, podłużny kielich o pojemności 618 ml, przygotowany na przyjęcie wina ze szlachetnego szczepu Syrah. Podstawa kielicha i jego wysoki, zawężony komin utrzymują typowe cechy tego wspaniałego wina. Kielichy, mimo swojej wielkości, są lekkie jak piórko w dłoni i oferują doskonałe odbicie światła, czystą elegancję i imponującą funkcjonalność. Bardzo duża objętość kielicha zapewnia optymalną cyrkujację wirową, aby dostarczyć do wina dużo tlenu. Po krótkiej przerwie aromat rozprasza się, poprawiając proporcje owoców i garbników. Syrah nabiera intensywnego smaku, aby zadowolić Twoje podniebienie.

Pochodzą z serii kieliszków Wine Classics Select, które doskonale oddaja barwy wina i nadają mu połysk. Doskonale, ręcznie wykonane i dmuchane ustami w Bawarii, w Niemczech, najnowsza kolekcja szkła Zwiesel 1872 to czysta elegancja. Zachowują wyjątkowy związek mistrzowskiej sztuki wykonania, wielokrotnie nagradzanego wzornictwa i najbardziej filigranowej grubości szklanych ścianek kielicha oraz nóżki. Gładki i bardzo delikatny dotyk zapewnia niezwykłe wrażenia sensoryczne. Kieliszki do wina Wine Classics Select są lekkie jak piórko w dłoni i przenoszą ekskluzywne wrażenie wspaniałych refleksów światła, czystej elegancji i imponującej funkcjonalności.

Seria jest szczególnie polecana do baru oferującego odpowiednie szkło do każdego rodzaju alkoholu. Nie ma znaczenia, czy jest to sherry, grappa, koniak, koktajle czy wino, kolekcja Wine Classics doskonale pasuje do napojów spirytusowych.

  • Pojemność: 618 ml
  • Wysokość: 26,1 cm
  • Średnica: 9,5 cm
  • Waga: 304 g
  • Ilość w zestawie: 2 sztuki
  • Materiał: szkło kryształowe Tritan bez zawartości ołowiu i baru
  • Wykonane ręcznie w Niemczech
  • Można myć w zmywarce
  • Nagroda: Red Dot Design Award
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Kieliszki do wina Syrah Wine Classics Zwiesel 1872 - 2 sztuki

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Sommelierzy, producenci win, międzynarodowi szefowie kuchni i najlepsze hotele w ponad 120 krajach cenią markę Zwiesel 1872 jako wiarygodnego partnera i dostawcę. Kryształowe szklanki do whisky, lampki do wina, karafki dekantacyjne - wszystko to, czego potrzebujesz w swoim barku.

NEWSLETTER
@