Kieliszki do wina czerwonego Modo Schott Zwiesel 6 sztuk

Kod produktu: SH-8847-0

Produkt został wycofany ze sprzedaży i przeniesiony do archiwum

Brak możliwości zamówienia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą w kategorii Kieliszki do wina czerwonego

Opis produktu

Wysokie kieliszki do wina czerwonego niemieckiej marki Schott Zwiesel z serii Modo. Prostote linie, minimalizm, nowoczesna estetyka - niezawodne cechy charakteryzują tę serię szkła. Projekt inspirowany wielką kulturą Bauhausu, o jasnym, geometrycznym kielichu. Niezwykle proste, geometryczne wzornictwo, które uwielbia wspaniałą inscenizację stołu.

Po prostu Bauhaus na Twoim stole!

Zastawa szklana Modo, która jest tak wspaniała jak architektura Bauhausu: klasyczna, ponadczasowa, pionierska. Projekt tej kolekcji Schott Zwiesel, nawiązuje do artystycznych linii wspaniałej kultury Bauhausu. Proste linie, opracowane w ponadczasowym stylu; Modo doskonale pasuje do każdego wyrafinowanego środowiska, które stworzysz w jadalni czy restauracji.

Geometryczny kielich do wina, który przyciąga całą uwagę swoim klarownym kształtem, który spoczywa na szeroko zwężającej się nóżce. Taka scena, przeznaczona jest na świetne wino. Seria szkła Modo idealnie pasuje do modnego wystroju w branży hotelarskiej i restauracyjnej, a takżę znajdzie swoje miejsce w domowym otoczeniu.

Kryształowe szkło Tritan® Protect, z którego kieliszki zostały wykonane, zostało udoskonalone pod względem składu oraz technologii. Tritan jest niezwykłej wytrzymałości na temperatury, zawsze zachowuje swój blask i przejrzystość, nawet po setkach cykli mycia w zmywarkach. Idealnie nadaje się do profesjonalnego użytku w najlepszych restauracjach, ma zwiększoną odporność na stłuczenia, zarysowania i uszczerbienia.

  • Pojemność: 440 ml
  • Wysokość: 22,1 cm
  • Średnica: 8,2 cm
  • Ilość w zestawie: 6 sztuk - cena za komplet
  • Materiał: szkło kryształowe Tritan® Protect wolne od związków baru i ołowiu
NEWSLETTER
@