Kieliszki do białego wina Vacu Vin 2 sztuki

Kod produktu: VV-7649260
Dostępna ilość: 16 szt.
Wysyłka do 2 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 44,90 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Kieliszki przeznaczone do serwowania białego wina.

Dobre wino powinno być podawane w dobrym szkle, takie połączenie doskonale wpływa na delektowanie się wykwintnym bukietem wybranego wina. Szkło powinno być jasne i proste, z szeroką podstawą kielicha, zwężającą się ku górze.
Starannie dobrane wino zasługuje na kieliszek Vacu Vin.

Vacu Vin to międzynarodowy producent innowacyjnych produktów do kuchni i produktów winiarskich, do użytku domowego i profesjonalnego, które cechuje praktyczne zastosowanie w codziennych okolicznościach. Wszystkie produkty produkowane i opracowane przez Vacu Vin wyróżniają się oryginalnością, jak również ich korzystnego stosunku ceny do jakości.
Wyjątkowość gamy produktów może podkreślić fakt, że większość produktów jest opatentowana na całym świecie, aby uniknąć naśladowania przez inne firmy.
Produkcja i montaż opiera się głównie w Holandii i odbywa się w ramach norm ISO, co zapewnia klienta o wysokiej jakości produktów.

  • Pojemność: 400ml
  • Zestaw zawiera 2 sztuki
  • Materiał: szkło

 

Kategorie, w których występuje produkt:

Vacu Vin powstała w 1983 roku. Założona przez braci Schneider z Holandii, którzy wynaleźli i opatentowali system korków ciśnieniowych do win, które przedłużają ich świeżość z zachowaniem walorów smakowych.

NEWSLETTER
@