Kieliszki ceramiczne Cool-ID Magisso 4 sztuki

Kod produktu: 70628
Dostępna ilość: 19 szt.
Wysyłka do 2 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 144,00 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Niech każda wyjątkowa okazja będzie przez Ciebie wyjątkowo uczczona! Pomogą Ci w tym przedstawione kieliszki Cool-ID fińskiej marki Magisso. Zestaw zawiera cztery kieliszki wykonane z najwyższej jakości ceramiki. Ich niepowtarzalny charakter to nie tylko dokładne wykonanie, ale również ciekawy kształt i niecodzienna kompozycja barw.  Wszystko to odnajdziesz w przedstawionym kieliszku. Dzięki niemu spożywanie alkoholu nabierze zupełnie nowego charakteru. Niezależnie od okazji te nowoczesne kieliszki nadadzą jej zupełnie nowego, luksusowego charakteru. Sprawdź osobiście jak wyjątkowe są przedstawione naczynia. Z pewnością będzie to trafiony zakup, który będzie Cię cieszyć przez długi czas! Koniecznie sprawdź to jak najszybciej!

Naczynia z serii Naturally Cooling Ceramics wystarczy namoczyć w zimnej wodzie przez minutę, woda wyparowując będzie chłodziła swoją zawartość przez kolejne 2-4 godziny. Dolna część naczyń została pokryta glazurą, aby wyparowująca woda nie pomoczyła stołu ani obrusa. Dodatkowo na naczyniach można napisać lub narysować kredą coś stosownego do okazji, widomość lub życzenia.

  • Pojemność: 50ml
  • Ilość w zestawie: 4 sztuki
  • Materiał: ceramika
  • Można myć w zmywarce
  • Opakowanie prezentowe: 12 x 12 x 7,5cm
  • Projekt: Simon Stevens

Kategorie, w których występuje produkt:

Magisso specjalizuje się w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań, które mają na celu ułatwić nam przygotowanie oraz podanie domowych posiłków. Każdy produkt Magisso ma w sobie coś niepowtarzalnego, rzadko spotykanego.

NEWSLETTER
@