Kieliszek do win lekkich czerwonych i białych Les Impitoyables N°1 Peugeot

Kod produktu: PG-250294
  opinie: 0
CENA: 109,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Kieliszek do win lekkich czerwonych i białych Les Impitoyables N°1 Peugeot. Ten kieliszek do wina jest wyjątkowym produktem wytwarzanym ręcznie ze szkła, zgodnie z tradycją.

Kolekcja Les Impitoyables skupia całą wiedzę i doświadczenie marki Peugeot. Kieliszek do wina Impitoyable N°1 został specjalnie zaprojektowany do wina jasnoczerwonego lub białego. Rozszerzony kształt z wyciągniętymi liniami szybko prowadzi owocowy i kwiatowy ton do góry szkła, dając bardzo czysty zapach. Umiarkowana objętość kielicha, nadaje delikatności winom, nie pozwalając na ich znaczne napowietrzenie. Temperatura wina jest chroniona przez długą, cienką nóżkę, która uniemożliwia kontakt dłoni z kielichem. Podobnie jak w przypadku pozostałych kieliszków z kolekcji, każdy przedmiot jest wyjątkowy i wykonany z ręcznie dmuchanego szkła.

Z kolekcją Les Impitoyables smak staje sie perfekcją. Do każdego rodzaju wina przeznaczony jest odpowiedni kieliszek o kształcie takim, by najlepiej uwolnić aromaty i walory smakowe. Les Impitoyables to narzędzie sztuki i smaku, które przyniesie przyjemność entuzjastom i wymagającym profesjonalistom poszukującym nowych doświadczeń w świecie smaku i aromatu.

  • Wysokość: 21,5 cm
  • Pojemność: 420 ml
  • Materiał: szkło dmuchane ręcznie

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Kieliszek do win lekkich czerwonych i białych Les Impitoyables N°1 Peugeot

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Peugeot to znane na całym świecie stalowe mechanizmy do mielenia przypraw, wykonane z najwyższą precyzją. Używane są w najlepszych restauracjach i przez najlepszych szefów kuchni.

NEWSLETTER
@