Kawiarka stalowa G.A.T. Eterna 200 ml

Kod produktu: 01-090-04
Dostępna ilość: 17 szt.
Wysyłka do 2 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 152,90 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Kawiarka stalowa G.A.T. Eterna, dzięki formie przypominającej dzbanek, wkomponuje się w wystrój każdej kuchni. Solidna,stalowa obudowa, minimalistyczna konstrukcja oraz niezawodność to jej cechy charakterystyczne.

G.A.T. Eterna służy do jednoczesnego zaparzenia 4 filiżanek espresso (po ok. 50ml). Pojemność całkowita to 200 ml.

Konstrukcja kawiarki:

Wykonana z polerowanej stali nierdzewnej. Dzięki odpowiednio wyprofilowanemu dziubkowi, nalewanie świeżej kawy jest bardzo łatwe. Świetnie wyprofilowana rączka i dodatkowy uchwyt z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym ułatwiają przenoszenie kawy. Kawiarka została wyprodukowana we Włoszech.

Użytkowanie kawiarki:

Ten model kawiarki G.A.T. Eterna może być używany na kuchenkach gazowych, elektrycznych oraz indukcyjnych. Należy ją tak ustawić na źródle ciepła, aby rączka znajdowała się poza jego zasięgiem.

Kawiarkę należy myć ręcznie, bez użycia detergentów. Nie nadaje się do mycia w zmywarce.

Wybierając rozmiar kawiarki należy pamiętać, że przy każdym zaparzaniu należy przygotować ilość kawy określoną przez producenta.

Jak działa moka?

Kawiarka składa się z górnego zbiornika z uszczelką, filtra oraz dolnego zbiornika. Zmielone ziarna kawy umieszczamy w filtrze, nalewamy wody do dolnego zbiornika poniżej poziomu zaworu bezpieczeństwa i łączymy ze sobą wszystkie elementy. Stawiamy kawiarkę na kuchence i czekamy parę minut. Gorąca woda przemieści się do górnego zbiornika przepływając przez zmielone ziarna. Pyszne i aromatyczne espresso jest gotowe.

  • Materiał: stal nierdzewna, tworzywo sztuczne
  • Pojemność: 200 ml
260,90 zł
Wysyłka -
produkt niedostępny
119,90 zł
Wysyłka -
produkt niedostępny

Kategorie, w których występuje produkt:

G.A.T. włoska marka, która od 1986 roku, specjalizuje się w projektowaniu i produkcji kawiarek oraz akcesoriów do parzenia kawy w tradycyjny sposób. Kawa po włosku parzona w klasycznej kawiarce uzyskuje najlepszy smak i aromat. Popularne na całym świecie produkty GAT, produkowane są teraz w różnych wielkościach, kolorach i rodzajach. Ciesz się swoją ulubioną kawą!

NEWSLETTER
@