Kawiarka Bialetti Dama Glamour 3 filiżanki, czerwona

Kod produktu: 0005062

Produkt został wycofany ze sprzedaży i przeniesiony do archiwum

Brak możliwości zamówienia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną oferta

Opis produktu

Kawiarka Bialetti Dama Glamour - elegancki i solidny zaparzacz, projetu lidera na rynku. Wyjątkowej urody produkt z nowoczesnym designem będzie świetnym gadżetem w Twojej kuchni.

Model ten służy do jednoczesnego zaparzenia trzech filiżanek espresso (po ok. 50ml).

Konstrukcja kawiarki

Dama Glamour to połączenie klasycznej kawiarki do kawy z eleganckim wyglądem. Decydując się na nią, wybierasz świetne narzędzie do parzenia kawy o nietuzinkowym designie. Dama dostępna jest w kilku wersjach kolorystycznych. Rączka i dodatkowy uchwyt z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym zapewniają wygodę przenoszenia i serwowania gotowej kawy.

Użytkowanie kawiarki

Bialetti Dama Glamour może być używana na palnikach gazowych oraz elektrycznych. Produkt należy ustawiać tak, aby rączka znajdowała się poza zasięgiem źródła ciepła.

Kawiarkę należy myć ręcznie, bez użycia detergentów. Nie nadaje się do mycia w zmywarce.

Wybierając rozmiar kawiarki należy pamiętać, że przy każdym zaparzaniu należy przygotować ilość kawy określoną przez producenta.

Jak działa zaparzacz moka?

Kawiarka zbudowana jest z dwóch pojemników, połączonych w jedną całość: górnego zbiornika na gotową kawę z uszczelką, filtra na kawę pomiędzy pojemnikami, oraz dolnego zbiornika na wodę.

Zmielone ziarna kawy umieszczamy w filtrze, nalewamy wody do dolnego zbiornika poniżej poziomu zaworu bezpieczeństwa i łączymy ze sobą wszystkie elementy. Stawiamy kawiarkę na kuchence i odczekujemy kilka minut.

Gotująca się woda zamienia się w parę i przemieszcza się do górnego zbiornika przepływając przez zmielone ziarna kawy. W ten prosty sposób, pyszne i aromatyczne espresso jest gotowe!

  • Materiał: aluminium
  • Pojemność: 150 ml
  • Ilość kaw espresso: 3
  • Szerokość: 18 cm
  • Wysokość: 21 cm
  • Głębokość: 9 cm
NEWSLETTER
@