Kawiarka aluminiowa G.A.T. Diva 3 filiżanki, czarna

Kod produktu: 101503BK

Produkt został wycofany ze sprzedaży i przeniesiony do archiwum

Brak możliwości zamówienia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną oferta

Opis produktu

Czarna kawiarka aluminiowa Diva to połączenie klasycznego i nowoczesnego stylu w włoskiego producenta, firmy G.A.T. Piękny wygląd i funkcjonalność czynią tę kawiarkę oryginalną i jest niezbędnym narzędziem do przygotowywania rewelacyjnej, pysznej kawy.

Pojemność tej kawiarki Diva, umożliwia jednoczesne zaparzenie 3 filiżanek espresso (po ok. 50ml). Pojemność całkowita to 150ml.

Konstrukcja kawiarki:

Odlewana z aluminium kawiarka zachwyca jakością wykonania. Rączka i dodatkowy uchwyt z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym zapewniają wygodę przenoszenia i serwowania gotowej kawy.  Wykończenie dolnego zbiornika w błyszczącym, czarnym kolorze nadaje dodatkowej elegancji. Wyprodukowana we Włoszech.

Użytkowanie kawiarki:

G.A.T. Diva może być używana na kuchenkach gazowych i elektrycznych. Nie można jej używać na kuchenkach indukcyjnych. Należy tak ją ustawić na źródle ciepła, aby rączka znajdowała się poza jego zasięgiem.

Kawiarkę należy myć ręcznie, bez użycia detergentów. Nie nadaje się do mycia w zmywarce.

Wybierając rozmiar kawiarki należy pamiętać, że przy każdym zaparzaniu należy przygotować ilość kawy określoną przez producenta.

Jak działa zaparzacz moka?

Kawiarka składa się z górnego zbiornika z uszczelką, filtra oraz dolnego zbiornika. Zmielone ziarna kawy umieszczamy w filtrze, nalewamy wody do dolnego zbiornika poniżej poziomu zaworu bezpieczeństwa i łączymy ze sobą wszystkie elementy. Stawiamy kawiarkę na kuchence i czekamy parę minut. Gorąca woda przemieści się do górnego zbiornika przepływając przez zmielone ziarna. Pyszne i aromatyczne espresso jest gotowe!

  • Materiał: aluminium, tworzywo sztuczne
  • Pojemność: 150 ml
NEWSLETTER
@