Kawiarka aluminiowa G.A.T. Aroma VIP 2 filiżanki espresso

Kod produktu: 103402
Dostępna ilość: 20 szt.
Wysyłka do 2 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 69,90 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Kawiarka aluminiowa Aroma VIP to najbardziej klasyczny model kawiarki włoskiego producenta, marki G.A.T. Oryginalny wygląd doda uroku każdej kuchni, a najwyższa jakość zapewni doskonały smak przygotowanej kawy.

G.A.T. Aroma VIP służy do jednoczesnego zaparzenia 2 filiżanek espresso (po ok. 50ml). Pojemność całkowita to 100 ml.

Aby zaparzyć prawdziwe, włoskie espresso potrzebujesz jedynie tej kawiarki, świeżo zmielonej kawy, dobrej wody i kilku minut.

Konstrukcja kawiarki:

Odlewana z aluminium kawiarka zachwyca jakością wykonania. Rączka i dodatkowy uchwyt z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym zapewniają wygodę przenoszenia i serwowania gotowego trunku. Wyprodukowana we Włoszech.

Użytkowanie:

G.A.T. Aroma VIP może być używana na kuchenkach gazowych oraz elektrycznych (nie nadaje się do użytku na kuchenkach indukcyjnych). Produkt należy ustawiać tak, aby rączka znajdowała się poza zasięgiem źródła ciepła.

Kawiarkę należy myć ręcznie, bez użycia detergentów. Nie nadaje się do mycia w zmywarce.

Wybierając rozmiar kawiarki należy pamiętać, że przy każdym zaparzaniu należy przygotować ilość kawy określoną przez producenta.

Jak działa kawiarka moka?

Kawiarka składa się z górnego zbiornika z uszczelką, filtra oraz dolnego zbiornika. Zmielone ziarna kawy umieszczamy w filtrze, nalewamy wody do dolnego zbiornika poniżej poziomu zaworu bezpieczeństwa i łączymy ze sobą wszystkie elementy. Stawiamy kawiarkę na kuchence i czekamy parę minut. Gorąca woda przemieści się do górnego zbiornika przepływając przez zmielone ziarna. W ten sposób pyszne i aromatyczne espresso jest gotowe.

  • Materiał: aluminium, tworzywo sztuczne
  • Pojemność: 150 ml

Kategorie, w których występuje produkt:

G.A.T. włoska marka, która od 1986 roku, specjalizuje się w projektowaniu i produkcji kawiarek oraz akcesoriów do parzenia kawy w tradycyjny sposób. Kawa po włosku parzona w klasycznej kawiarce uzyskuje najlepszy smak i aromat. Popularne na całym świecie produkty GAT, produkowane są teraz w różnych wielkościach, kolorach i rodzajach. Ciesz się swoją ulubioną kawą!

NEWSLETTER
@