Kawiarka Aeternum Allegra Bialetti 150 ml, fuksja

Kod produktu: Bialetti-103

Produkt został wycofany ze sprzedaży i przeniesiony do archiwum

Brak możliwości zamówienia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną oferta

Opis produktu

Kawiarka Bialetti Aeternum Allegra to nowa wersja klasycznego modelu światowego lidera wśród producentów kawiarek. Jej konstrukcja oparta jest na formie modelu Moka Express, który rozsławił włoskiego producenta w latach trzydziestych XX wieku. Aeternum Allegra posiada nieco smuklejszy kształt oraz poza klasyczną wersją, dostępna jest w żywej kolorystyce. Wersja restyling to Allegra o nowym, jeszcze nowocześniejszym designie.

Model Bialetti Aeternum Allegra służy do jednoczesnego zaparzenia 3 filiżanek espresso (po ok. 50ml). Pojemność całkowita to 150ml.

Aby przygotować prawdziwe, włoskie espresso potrzebujesz jedynie tej kawiarki, dobrej kawy i kilku minut!

Konstrukcja:

Aeternum Allegra to fuzja klasycznego wyglądu i nowoczesności. Aluminiowa moka sprawdzi się jako ozdoba każdej kuchni. Rączka i dodatkowy uchwyt z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym zapewniają wygodę przenoszenia i serwowania gotowego trunku.

Użytkowanie:

Bialetti Allegra może być używana na palnikach gazowych oraz elektrycznych. Produkt należy ustawiać tak, aby rączka znajdowała się poza zasięgiem źródła ciepła.

Kawiarkę należy myć ręcznie, bez użycia detergentów. Nie nadaje się do mycia w zmywarce.

Wybierając rozmiar kawiarki należy pamiętać, że przy każdym zaparzaniu należy przygotować ilość kawy określoną przez producenta.

Jak działa moka?

Kawiarka składa się z górnego zbiornika z uszczelką, filtra oraz dolnego zbiornika. Zmielone ziarna kawy umieszczamy w filtrze, nalewamy wody do dolnego zbiornika poniżej poziomu zaworu bezpieczeństwa i łączymy ze sobą wszystkie elementy. Stawiamy kawiarkę na kuchence i czekamy parę minut. Gorąca woda przemieści się do górnego zbiornika przepływając przez zmielone ziarna. Pyszne i aromatyczne espresso jest gotowe!

  • Materiał: aluminium, tworzywo sztuczne
  • Ilość filiżanek espresso: 3 szt. po 50 ml
  • Płyty indukcyjne: nie
  • Pojemność całkowita: 150 ml
  • Szerokość: 8,5 cm
  • Wysokość: 16 cm
NEWSLETTER
@