Zegary ścienne Karlsson

Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Pokaż tylko:  
nowości · promocje
Cena
od do

Budzik Tube LED Karlsson czarny

199,00 zł
produkt niedostępny

Karlsson producent zegarów na ścianę

Światowej sławy holenderski producent zegarów ściennych. Marka Karlsson jest synonimem wysokiej jakości, wspaniałej grafiki, estetycznych kształtów i innowacyjnego designu. Wszystko co najlepsze jest wynikiem unikalnej współpracy między holenderskimi oraz międzynarodowymi projektantami i zespołu kreatywnego marki. Kolekcja nowoczesnych zegarów na ścianę Karlsson jest aktualizowana dwa razy w roku i może zostać podzielona na następujące podkategorie:

Zegary ścienne Karlsson Originals - od narodzin marki w 1980 roku, Karlsson, słynie z tradycyjnego zegara rodem ze stacji kolejowej. Oryginalne zegary ścienne okrągłe są proste w konstrukcji i kolorystyce, funkcjonalne i zawsze ponadczasowe.

World Class - zostały zaprojektowane z najwyższą klasą i stylem. Nowoczesne zegary ścienne kwadratowe marki Karlsson World Class, zegary stołowe Flip oraz zegary cyfrowe; każdy model jest wyrafinowany. Nowoczesne projekty, które wykończą każde wnętrze. Klasa sama w sobie!

Living - zegary ścienne, które są wykonane z różnych materiałów: ceramiki, drewna, kryształu, szkła lub aluminium. Każdy zegar z tej serii jest ikoną. Zastosowanie lekkich, trójwymiarowych kształtów, pozwala tymi niezawodnymi zegarami stworzyć odpowiednią atmosferę w każdym pomieszczeniu mieszkalnym.

Identity - twój ulubiony zegar mówi wiele o tym, kim jesteś i czego chcesz. Silne projekty graficzne, do-it-yourself i dziwaczne szczegóły sprawiają, że każdy zegar z tej serii jest wyjątkowy. Zegary ścienne bez tarczy, które dodadzą swoją tożsamość do każdego pomieszczenia. Zrób to!

NEWSLETTER
@