Zegary ścienne Karlsson

Kategoria została usunięta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą.

Karlsson producent zegarów na ścianę

Światowej sławy holenderski producent zegarów ściennych. Marka Karlsson jest synonimem wysokiej jakości, wspaniałej grafiki, estetycznych kształtów i innowacyjnego designu. Wszystko co najlepsze jest wynikiem unikalnej współpracy między holenderskimi oraz międzynarodowymi projektantami i zespołu kreatywnego marki. Kolekcja nowoczesnych zegarów na ścianę Karlsson jest aktualizowana dwa razy w roku i może zostać podzielona na następujące podkategorie:

Zegary ścienne Karlsson Originals - od narodzin marki w 1980 roku, Karlsson, słynie z tradycyjnego zegara rodem ze stacji kolejowej. Oryginalne zegary ścienne okrągłe są proste w konstrukcji i kolorystyce, funkcjonalne i zawsze ponadczasowe.

World Class - zostały zaprojektowane z najwyższą klasą i stylem. Nowoczesne zegary ścienne kwadratowe marki Karlsson World Class, zegary stołowe Flip oraz zegary cyfrowe; każdy model jest wyrafinowany. Nowoczesne projekty, które wykończą każde wnętrze. Klasa sama w sobie!

Living - zegary ścienne, które są wykonane z różnych materiałów: ceramiki, drewna, kryształu, szkła lub aluminium. Każdy zegar z tej serii jest ikoną. Zastosowanie lekkich, trójwymiarowych kształtów, pozwala tymi niezawodnymi zegarami stworzyć odpowiednią atmosferę w każdym pomieszczeniu mieszkalnym.

Identity - twój ulubiony zegar mówi wiele o tym, kim jesteś i czego chcesz. Silne projekty graficzne, do-it-yourself i dziwaczne szczegóły sprawiają, że każdy zegar z tej serii jest wyjątkowy. Zegary ścienne bez tarczy, które dodadzą swoją tożsamość do każdego pomieszczenia. Zrób to!

NEWSLETTER
@